Kirju seltskond: vaata, kes pääsesid 12 parima Eesti amatöörkoka hulka!

#Inspira #MasterChef Eesti #telia tv
3 min lugemine

Läinud nädalavahetusel oli Inspira kanali eetris „MasterChef Eesti“ teine osa, kus sai ühtlasi selgeks, kes on need 12 inimest, kes asuvad omavahel välja selgitama Eesti parimat amatöörkokka ja esimest MasterChef Eesti tiitli omanikku.

 

Kui osa talendikaid hobikokkasid pääses finaali otse ehk kohtunike poolt anti neile valge põll juba peale esimese roa esitlemist, siis osadel finalistidel tuli finaalipääsme tagamiseks sooritada ka täiendav ülesanne ja näidata oma oskusi ahvena fileerimisel.

Laupäeva õhtul sai selgeks, et „MasterChef Eesti“ kohtunike otsusel jõudis 12 parima amatöörkoka hulka seitse naist ja viis meest. Ühele neist omistatakse aasta lõpus esimene MasterChef Eesti tiitel, millega kaasneb ka 10 000€ suurune auhinnaraha.

„MasterChef Eesti“ kahest esimesest osast on selgunud, et mitmed andekad hobi- ja kodukokad teenivad oma igapäevast leiba hoopis ametitega, mis pole söögitegemisega kuidagi seotud.

Esimesena endale valge põlle ja finaalikoha kindlustanud Tatjana on rõõmsameelne Narva proua, kes veel suvel töötas riigiametnikuna. Tatjana armastab üle kõige küpsetada kooke ja pirukaid. Sõbrad kiidavad tema toidutegemise oskust ja ütlevad, et Tatjana juures süüa on nagu restoranis käik – elamus on garanteeritud.

Finalist Jana töötab igapäevaselt aga finantskuritegude tõkestajana, kuid tuli saatesse, et leida vastus küsimusele, et kas tänane töö on see, millele kindlaks jääda või peaks siiski järgima oma südamehäält ja liituma toidumaailmaga.

Valge põlle sai endale esimesest saatest ka särav ja päikseline Piret, kes on õppejuht Saarepeedi lasteaed-algkoolis. Piret osaleb saates selleks, et püsida vormis ja virge. Piret on väga särtsakas ja sõbrannad kiidavad tema toidutegemise oskust taevani.

Kindla koha endale finaalis võitis ka Kristina. Kristina on ametilt õllepruulija ning unistab päris oma pruulikojast, kus võiks olla ka oma pisikene restoran. Kristina ütleb, et ta on köögis alati õnnelik ja miks mitte seda õnne ka teistega jagada.

12 parima hulka jõudnud Erki on oma ametilt aga kehalise kasvatuse õpetaja. Ta on enesekindel mees, kes armastab toidutegemist ja suudab kõiki veel kindlasti üllatada.

Väga läbimõeldud toidu ja serveeringuga kindlustas endale koha finaalis ka ettevõtja Argo, kes armastab väga toidu valmistamist.

Nii kõigi nende kui veel nimetamata finalistidega saab tutvuda „MasterChef Eesti“ Facebooki ja Instagrami lehel. Samuti saab „MasterChef Eesti“ kahte esimest osa järelvaadata Telia TV Inspira kanalis.

„MasterChef Eesti“ kolmas osa on eetris juba eeloleval laupäeval algusega kell 21:00 Inspira kanalis.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

Kogu Inspira kanali sisu on kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, seega saab kõiki saateid ja ülekandeid soovi korral järelvaadata endale sobival ajal

 

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.