Selline näeb välja „MasterChef Eesti“ võtteplats

#Inspira #Kaupo Karelson #MasterChef Eesti #telia tv
2 min lugemine

8. oktoobril jõuab Telia TV Inspira kanali vahendusel siinse televaatajani saatesari „MasterChef Eesti“. Sel nädalal avanes võimalus piiluda veidi saate telgitagustesse.

 

„MasterChef Eesti“ filmimine toimub Eesti suurimas telestuudios, kus käivad kuni augusti lõpuni pikad ja tihedad võttepäevad.

Kuigi saates osalejate kohta ei saa veel infot avaldada, jagas „MastrChef Eesti“ produtsent Kaupo Karelson muud põnevat infot saate telgitaguste kohta.

Näiteks saime teada, et „MasterChefi“ võttepäevade näol on tegu väga intensiivse perioodiga, mil meeskonna jaoks algab tööpäev juba enne kella 7:00 hommikul ning lõpeb peale 23:00. Loomulikult on kokasaate tegemisel ka teatud eelised. Nii saavad saates osalevate amatöörkokkade poolt valmistatud head ja paremat degusteerida saate võttemeeskonna liikmed.

“MasterChef Eesti” võtteplats

Stuudiopäevade üks suurimaid väljakutseid on aga saatega paratamatult kaasas käiv nõude pesemine, sest ühe päeva jooksul tuleb saates osalejatel valmistada mitu rooga, millega kaasneb terve virn pesemist vajavaid taldrikuid, potte ja panne.

Selle, kes on Eesti parim amatöörkokk, selgitavad “MasterChefi” saates välja raudset kohtunikku: Eesti tipprestoranide peakokk Orm Oja, pagarite legend Õie Pritson ning taevalike õhtusöökide ja maitsete meister Mihkel Heinmets.

Eelvoorudest on kohtunikud välja valinud 12 finalisti, keda ootavad ees põnevad ülesanded. 12-episoodilise sarja võitja saab auhinnaks 10 000 eurot ja ihaldusväärse MasterChef Eesti tiitli.

„MasterChef Eesti“ esimene episood jõuab Telia TV Inspira kanali eetrisse laupäeval, 8. oktoobril.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

Kogu Inspira kanali sisu on kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, seega saab kõiki saateid ja ülekandeid soovi korral järelvaadata endale sobival ajal

 

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.