Inspira näitab Kaia Kanepi ja Anett Kontaveiti mänge Toronto WTA turniiril

#Inspira #telia tv #tennis #WTA
1 min lugemine

Telekanal Inspira näitab sel nädalal otseülekandeid Kaia Kanepi ja Anett Kontaveiti mängudest Torontos toimuvalt National Bank Open WTA turniiril.

 

Täna ehk 9. augusti õhtul kohtub Kaia Kanepi (WTA 31.) endise WTA esinumbri Naomi Osakaga (WTA 39.). Kohtumise otseülekanne algab Inspira kanalis orienteeruvalt kell 21:00.

 Homme ehk 10. augusti õhtul (aeg on täpsustamisel) läheb Anett Kontaveit (WTA 2.) oma esimeses mängus vastamisi šveitslanna Jil Teichmanniga (WTA 21.).

Tenniseülekannete täpse alguse osas soovitame jälgida Inspira kanali telekava.

Telia TV kliendid saavad WTA tenniseülekandeid jälgida nii koduse teleekraani, Telia TV äpi kui spetsiaalse veebilehe (www.teliatv.ee) vahendusel.

Lisaks on kogu Inspira kanali sisu kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, seega saab ülekandeid soovi korral järelvaadata endale sobival ajal.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.