Eestiski nähtav HBO minisari “Tšornobõl“ haaras sarjade pingereas esikoha

#Birjo Kiik #hbo #telia tv #Tšornobõl
2 min lugemine

Mai alguses jõudis ka Eesti televaatajani HBO värske minisari “Tšornobõl”, mis on lühikese ajaga haaranud enda kätte populaarseima telesarja positsiooni.

 

Tuntud filmi- ja kinoportaalis IMDb.com ulatub “Tšornobõli” reiting tänaseks koguni 9,6-ni (10-st võimalikust) ning kiita saab sari nii kriitikute kui ka tavavaatajate poolt. IMDb edetabelit saab näha siin: https://www.imdb.com/chart/toptv?ref_=tt_awd

Alates 7. maist on “Tšornobõl” nähtav ka Eestis, Telia TV teenuse HBO keskkonnas.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik ütles, et praeguseks on HBO uuel hittsarjal välja tulnud neli esimest osa ning viies ehk viimane osa jõuab Eestisse teisipäeval, 4. juunil.

“Tšornobõl” on siinse televaataja jaoks kiirelt populaarseks muutunud – sarja neli esimest episoodi on meie teleteenuse HBO keskkonnas üleval, olles juba kogunud suure hulga vaatamisi,” lisas Kiik.

Viiest episoodist koosnev minisari “Tšornobõl” toob vaatajani loo 1986. aastal toimunud tuumajaama õnnetusest, mis on ajaloo üks ulatuslikumaid inimese põhjustatud katastroofe.

4. juunist näeb sarja kõiki osasid

Sel teisipäeval, 4. juunil jõudis Telia HBO teenuse vahendusel “Tšornobõli” viimane osa ka Eestisse ning nüüd on kõigil huvilistel võimalik vaadata sarja kõiki episoode.

Eelmise aasta septembris Telia TV valikusse lisandunud HBO keskkond on end lühikese ajaga õigustanud ning kliendid on uue teenuse positiivselt vastu võtnud.

Birjo Kiik on varem öelnud, et HBO pakutava sisu puhul jagub vaatajaid kõigile sarjadele ja filmidele ning teenuse senise populaarsuse üheks võtmesõnaks on kindlasti see, et kogu sisu jõuab klientideni eestikeelsete subtiitrite või venekeelse pealelugemisega, vastavalt kliendi enda soovile.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.