Novembris algab 5000 eurose auhinnafondiga Telia e-spordi turniir

#CS:GO turniir #Telia e-sport #Telia Esports Series
2 min lugemine

Juba 9. novembril algab sügisene Telia Esports Series CS:GO turniir, mille auhinnafond on 5000 eurot ning kuhu on osalema oodatud viieliikmelised võistkonnad.

 

Turniirist on oodatud osa võtma Eesti võistkonnad, mille kapten peab olema täisealine ning ülejäänud liikmed vähemalt 16-aastased.

Telia Esports Series raames toimuv CS:GO turniir leiab aset vahemikus 9. novembrist kuni 11. detsembrini ning huvilised saavad turniirile registreeruda ja seal osalemise tingimustega tutvuda Faceit veebilehel.

CS:GO turniirile ning seal osalevatele võistkondadele saab kaasa elada ka otseülekannete vahendusel, kuna turniiril toimuvaid vastasseise edastavad nii Telia Inspira kanal kui Twitch.
Mängud hakkavad toimuma teisipäeviti ja laupäeviti: Teisipäevased mängud algavad kell 18:00 ning nendele saab kaasa elada ainult Twitchis, laupäevased mängud alguavad kell 10:00 ning nendele saab kaasa elada nii Inspira kanalis kui Twitchis.

Telia Esports Series turniirid toimuvad kahel korral aastas ehk kevadeti ja sügiseti. Igal hooajal võtavad omavahel mõõtu kaheksa parimat võistkonda ning igale hooajale eelneb play-in turniir, kuhu on osalema oodatud kõik võistkonnad üle Eesti. Telia senised e-spordi turniirid on osutunud väga populaarseks ning kokku on nendes osalenud üle 700 meeskonna ja 2000 mängija.

“Counter-Strike: Global Offensive” ehk CS:GO on üks maailma populaarsemaid e-spordi mänge. Tegemist on taktikalise tulistamismänguga, kus kahel viieliikmelisel meeskonnal tuleb teineteist üle kavaldada – ühel poolel ründav tiim ehk terroristid, kes peavad vastase kaardipoolele paigaldama pommi ning vastaspoolel eriüksuslased, kelle ülesanne on terroristide tegevus peatada.


Telia Esports Series CS:GO turniiri kvalifikatsiooniturniiride infoga saab tutvuda SIIN.

Turniiri täpsemate osalemistingimustega saag aga tutvust teha SIIN.

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.