10. mail algab Eestis uus e-spordi turniir Telia Open Rocket League

#e-sport #Inspira #Rocket League #Telia Open
1 min lugemine

Hetkel on käimas registreerimine uuele Eestis toimuvale e-spordi turniirile Telia Open Rocket League, mis algab 10. mail ning mille auhinnafondiks on 2700 eurot.

 

Rocket League turniirile saavad end kirja panna kaheliikmelised võistkonnad ning praeguseks on osalemissoovi avaldanud juba üle 80 tiimi. Rocket League turniir ise algab 10. mail ja kestab 30 maini, koosnedes kolmest nädala pikkusest miniturniirist, mille võitjad selguvad pühapäeviti.

Kogu turniir toimub veebikeskkonnas Challengermode, kus saab end turniirile kirja panna ja kust leiab ka kogu info mängude toimumise aja, tulemuste jms kohta.

Rocket League’le saavad TV-pildi vahendusel kaasa elada ka kõik huvilised. Mängud hakkavad toimuma kahel korral nädalas: teisipäeviti ja pühapäeviti. Teisipäevaseid mänge saab jälgida Delfi TV ja Twitchi vahendusel, pühapäevaseid mänge kannab lisaks kahele eelmainitule üle ka Telia Inspira kanal.

Rocket League on hoogne ja lõbus mäng, mis sobib mängimiseks eri vanuses huvilistele. Mäng seisneb autodega jalgpalli mängimises ning võidab see tiim, kes suudab oma vastasele rohkem väravaid lüüa.

Mängu videotutvustust näeb SIIN.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.