5 viisi, kuidas Turvanet aitab su ettevõttel säästa raha ja aega

#turvanet
2 min lugemine

Tänapäeval on raske kujutada ette äri ajamist ilma internetita. Teeme seal ju kõike: alustades meilide saatmisest ja lõpetades tootmisseadmete juhtimise ja e-poodide haldamisega. Mida rohkem seal aega veedame, seda suurem on võimalus mõne küberohu otsa sattuda. Telial on olemas unikaalne uus internetiteenus Turvanet, mis kaitseb su äri internetiühendust internetist tulevate ohtude eest:

 

Hoiab su ettevõtte küberohtudest puhtana

Ehkki internet võib tunduda ohutu paigana, leiab Telia turvafilter iga nädal keskmiselt 1 700 000 potentsiaalset ohtu nädalas, millest igaüks võinuks kahjustada ka rahaliselt Sinu ettevõtet. Seda tähtsam on arvestada, et Eestis on vaid 41% veebi- ja e-posti serveritest hästi konfigureeritud, ülejäänud ei ole piisavalt turvalised.

 

Ei vaja suurt investeeringut

Kuna Turvanetiga maksad vaid kuutasu, saad oma äri kaitsta suurema investeeringuta. Pole vaja soetada ettevõttesse kallist pahavarakaitset või palgata IT-spetsialisti. Kuutasu suurus sõltub vaid sellest, mitut internetiühendust soovitakse kaitsta, ning seda on võimalik igal ajal kiirelt ja mugavalt muuta.

 

Raport annab sulle täieliku ülevaate

Tõrjutud ohtude kohta tekib ülevaade raportisse: ebaturvalised veebilehed, tuntud pahavarad, viirused ning küberründed. Nii on sul kogu aeg täielik ülevaade, kuidas ja mille vastu sa kaitstud oled.

 

Firma internetiühendus on turvatud Turvanetiga

Kontori internetiühenduse puhastab ebaturvalistest veebilehtedest, küberrünnetest, viirustest ja pahavarast Turvanet, ükskõik, mis seadmega kontori internetivõrgus oled, toimub see rünnakutevabas võrgus.

 

Sobib igale internetiühendusega seadmele

Turvanetiga tagad automaatse baasturvalisuse kõigile ettevõtte kontori internetivõrku kaabli või WiFi kaudu ühendatud seadmetele: arvutitele, mobiiltelefonidele, printeritele, serveritele või lausa kohvimasinatele.