4 põhjust, miks ühe äripartneri valimine toob kaasa äriedu

#äripartner
2 min lugemine

Iga ettevõtte, nii suure kui väikese, eesmärk on püsiv äriedu. Selle saavutamiseks pole üht kindlat retsepti, kuid ometi saab kindlat öelda, et mida usaldusväärsemad partnerid sa endale valid, seda rohkem aega ja energiat jääb sulle oma eesmärkide saavutamiseks. Kuidas nii? Toome välja 4 põhjust:

 

Kõik saab makstud ühest kohast

Kui kogu arveldamine toimub ühes süsteemis, muutub see sinu jaoks ka kordades lihtsamaks, kiiremaks ja selgemaks. Enam ei pea sa proovima erinevates süsteemides järge hoida, vaid sul on täielik ülevaade, kuhu ja millistele teenustele raha kulutad.

 

Mugavad lisalahendused

Kui tellid ühest kohast kogulahenduse, kuuluvad sinna ka muud positiivsed lisad, mille plusse sa esimesel silmapilgul ehk ei oskagi hinnata. Telia puhul võid üllatuda Microsoft 365 pilveteenuses, mis sisaldab kõike, et tiimitöö toimiks ka kodukontorist: saada e-kirju, suhtle video või kõne teel, loo ja jaga teistega faile või planeeri pilvekalendris koosolekuid.

 

Kui kõik on ühes süsteemis koos, saab seda ka paremini kaitsta

Kas teadsid, et Telia viirusetõrjelahendused leiavad iga päev 130 000-150 000 ohtu, millest igaüks võinuks kahjustada rahaliselt sinu ettevõtet? Selleks, et seda ei juhtuks, tasub kasutada Telia Turvanetti, mis hoiab soovimatu veebiliikluse sinust eemal, pakkudes samal ajal ka kiiremat internetiühendust.

 

Tead alati, kelle poole pöörduda abi küsima

Tehniliste probleemide lahendamine on küllap viimane asi, millele soovid oma väärtuslikku tööaega kulutada. Seetõttu on Telia äriklienditugi su ettevõtte jaoks alati vaid ühe kõne kaugusel, lahendades nii seadmete kui teenustega seotud probleemid kiirelt ja korralikult.