Järjekordne Telia MeetUp toimub juba 30. mail

#Telia Meetup
2 min lugemine

30. mail avab Telia taas oma uksed Eesti ettevõtete esindajatele, et koos tehnoloogia-, IT- ja küberturvalisuse ekspertidega arutada päevakajalisi teemasid ning tehnoloogiaajastuga seotud väljakutseid. Sel aastal on fookusteemadeks küberturvalisus, IT-efektiivistamine ning kestlikkuse uued normid ja väljakutsed ettevõtetele.

 

Käesoleva aasta veebruaris purunes negatiivne rekord, kui Eesti küberruumis leidis aset senise ajaloo enim küberründeid. Järgnevatel aastatel tabab Eesti ja teiste EL-i riikide õigusruumi digitaalset tegevust, andmekasutust, keskkonnajuhtimist- ja arvestamist puudutav õigusaktide tsunaami. Samal ajal areneb valguskiirusel edasi tehisintellekt ja niisama kiiresti suurenevad ka sellest tingitud riskid. 

Eelnevaid teemasid silmas pidades on IT-efektiivistamine Eesti ettevõtetes võtmetähtsusega, tagades konkurentsivõime ja tõhustades äriprotsesse ka keerulistel aegadel. Neil ja paljudel teistel aruteluteemadel on võimalik kaasa lüüa juba kuuendat korda toimuval Telia MeetUpil. 

Näited teemadest, mida MeetUpil käsitletakse: 

  • Kestlikkuse uued normid ja õigusruumi väljakutsed ettevõtetele 
  • AI tänased tegelikud kasutusvõimalused ja kuhu oleme teel? 
  • Küberruumi tänane olukord ja homsed mured – millele keskenduda ja kuidas ennast ette valmistada? 

 

Sündmus on jaotatud teemaplokkidesse ning huvitavaid arutelusid ning seminare jagub nii ettevõtete juhtidele, IT juhtidele kui ka spetsialistidele. Üritus toimub samaaegselt nii Tallinnas kui ka Narvas. 

Lisaks on oodata ka esinduslikku väljapanekuala, kus tehnoloogia viimaste trendidega tutvuda. 

Tule Telia MeetUpile ja saa osa inspireerivast päevast, mille raames toimub ligi 40 põnevat seminari. Üritus on kõigile huvilistele tasuta, kuid kohtade arv on piiratud.

Registreeru juba täna: pakkumised.telia.ee/meetup