Saabuval jõuluperioodil seisame taas silmitsi otsusega, mida oma pereliikmete või sõprade kingikotti panna. Üks võimalus on klassikaliste jõulupakkide asemel pakkuda digitaalseid elamusi, mida on võimalik nautida ka kodust lahkumata.

 

Tallinn Music Week’i festivalipass rõõmustab iga muusikasõpra 

Kes meist siis ei oleks kuulnud Tallinn Music Weekist, kes on muusikasõpru tervest maailmast rõõmustanud juba kaksteist aastat. Alates 2009. aastast igal kevadel Tallinnas toimuv uue muusika ja linnakultuuri festival pühitseb erinevaid kunstivorme esitledes loovust, uudishimu ja vabadust. Muusikafestival on ajaga kasvanud järjest enam, mille kõrvale on leidnud oma koha ka TMW konverents ning linnafestival.

Tallinn Music Week toimub järgmisel aastal 6.-9. maini. Kuigi muusikaprogrammi kontsertide üksikpiletid tulevad müüki alates järgmise aasta veebruarist, on juba täna võimalik soetada endale või lähedastele jõulukingiks festivalipass, et olla juba varakult valmis aasta üheks kõige nauditavamaks muusikafestivaliks.  Loe lähemalt ning soeta endale piletid Tallinn Music Weeki koduleheküljelt. 

Digiteater viib terve pere Eesti menukamate etenduste saali

Kes ei leia hetkel võimalust teatrisaalide külastamiseks, saab Eesti parimad meelelahutajad ka koju külla kutsuda. 

Publiku poolt palavalt armastatud püstijalakomöödiad oma parimate esitajatega on jõudnud Digiteater.ee keskkonda, mis viib iga vaataja teatrisse kodust lahkumata. Tõnis Niinemetsa, Peeter Oja ja Indrek Taalmaa etendusi saab nautida nutiseadme või arvuti vahendusel ükskõik millisest kohast. Selleks tuleb lihtsalt valida välja meelepärane etendus, osta pilet ning asuda huumorit nautima. Digiteatri piletiga saad vaadata ostetud etendust 24 tunni jooksul Sinu poolt vabalt valitud ajal ning kas või mitu korda.


Jaga sõbraga enda leheriiulit ja Telia TV eksklusiivset sisu 

Jõuluperiood pakub meile võimaluse leida aega meele lahutamiseks, olgu seda siis koos parimate väljaannete või eksklusiivsete sarjade ja filmidega. Telia kliendina on Sul võimalik samal ajal rõõmustada nii ennast kui ka sõpru, jagades enda leheriiulit või telepaketti.

Leheriiuli paketi lugemisõigust on võimalik jagada kuni viiele täiendavale kasutajale, kes saavad ligipääsu sinuga samade väljaannete lugemiseks. Kui oled Telia iseteeninduses “Minu Teenused” vaates lisanud lisakasutajate e-posti aadressid, saadetakse Sinu sõpradele personaalsed teavitused, et just Sina oled nad Leheriiuli lugejaks valinud – kingitus missugune!

Kui soovid Telia TV eksklusiivset sisu jagada enda sõpradega, siis pane pilk peale, milline TV pakett Sul täna olemas on. Igas Telia TV paketis on vähemalt 2 vaatajakohta, millelt saad TV-d üheaegselt vaadata. Soovi korral saad vaatajakohti ka juurde tellida. Vaatajakohtade arv näitab, kui mitmelt ekraanilt saad teenust samaaegselt vaadata. Tutvu võimalustega lähemalt Telia veebilehel.


Spotify Family – kingi tervele perele head muusikat

Kellele siis ei meeldiks muusika. Kuigi muusikamaitse võib olla meil üpris erinev, tuleb siin appi Spotify Family. Spotify perepakett võimaldab teenust üheaegselt kasutada kuni kuuel erineval pereliikmel, kusjuures iga kasutaja saab luua enda maitsele vastavaid muusikanimekirju ning kasutada Spotify’d teistest pereliikmetest sõltumatult.

Spotify perepaketi ning teiste pakkumistega saad lähemalt tutvuda: https://www.spotify.com/ee/premium/#PLANS


Teeme koos head!

Nii nagu igal ajal, tasub ka jõuluperioodil aidata neid, kes seda kõige enam vajavad. mTasku rakendusse on jõudnud suur hulk erinevaid organisatsioone, kes vajavad meie kõigi tuge. Toidupanka, Tartu Ülikooli Lastekliinikumi Lastefondi, Vähiravifondi “Kingitud Elu”, Eesti Loomakaitse Seltsi ja paljusid teisi on võimalik toetada läbi mTasku rakenduse, kus on võimalik leida südamelähedane heategevusfond kerge vaevaga ning annetada internetipanka sisenemata või sularaha omamata. Rakenduses saad kiiresti ja mugavalt teha nii ühekordseid annetusi kui ka vormistada püsiannetuse.

mTasku rakenduse saab alla laadida AppStore ja Google Play Store keskkondadest.

Kui Sul tekib veel põnevaid ideid, milliseid digitaalseid kingid võiksid tänavu kingikotis koha leida, jaga neid siin kommentaariumis.