Hinnatud Apple’i analüütiku Ming-Chi Kuo info kohaselt on oodata järgmisele iPhone’le kõrgemat hinda. Prognoositav hinnatõus on võrreldes iPhone 13 mudelitega 15 protsenti kõrgem, mis võib viia iPhone 14 baasmudeli hinna tuhande euro juurde.

 

Tõenäoliselt on kõrgema hinna taga tõrked rahvusvahelises tarneahelas. Ühe teise kõlaka kohaselt tõuseb vaid Pro mudelite hind, kuid iPhone 14 saab kätte sama summa eest, mis eelkäijagi.

iPhone 14 saab eelduste kohaselt koguni 48-megapikslilise täiustatud tagakaamera ja esikaamera koos autofookuse võimalusega. Pro ja Pro Max mudelid peaksid saama terve hulga uuendusi, kirjutab The Verge. Näiteks tõotab kaduda esikaamerat ümbritsev nn notchehk kastike ning asenduda väikse ümmarguse ringikesega nagu mitmel Androidi telefonil. Kasutusele võetakse ka uus A16 kiip ja lõpuks ometi on lootust nn püsivalt töötavale ekraanile, mis kuvab kellaaega ja teadaandeid pidevalt.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.