Uus formaat: Telia TV hakkab näitama Eesti artistide live-kontserte

#Birjo Kiik #live-kontsert #pay-per-view #telia tv
1 min lugemine

Kuna eriolukorrast tingituna on tühistatud kõik tavapärased kontserdid ja muusikasündmused, hakkab Telia TV koostöös Eesti muusikute ja bändidega näitama artistide värskeid live-kontserte.

 

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik ütles, et selle sammuga täidetakse tänases situatsioonis kaks tühimikku. „Ühest küljest annab uus koostöömudel meile kõigile hea võimaluse toetada Eesti muusikat ja muusikuid. Teisalt saame aga oma TV-klientidele pakkuda värskeid muusikaelamusi, mida hetkel kusagilt mujalt samas formaadis ei leia,“ sõnas Kiik.

Telia TV hakkab tuntud Eesti artistide kontserte näitama nn pay-per-view formaadis. See tähendab, et kõik Telia TV kliendid saavad artistide etteastetele soovi korral kaasa elada sümboolse ühekordse tasu eest. Vaatamisõiguse ehk TV-kontserdi pileti saab seejuures soetada mugavalt otse teleekraanil, täpselt nii nagu Telia TV vahendusel näiteks filmi laenutades.

Et uuest formaadist hea ülevaade saada, toimub esimene otsekontsert Telia Inspira kanalis tasuta. Nii saab juba 30. aprillil algusega kell 20:00 kaasa elada Liis Lemsalu ja Daniel Levi kontserdile.  

Seejärel hakkavad sarnased kontserdid Telia TV vahendusel toimuma regulaarselt ning nende nägemiseks tuleb soetada teleekraanilt pilet, mis nõuab vaid mõned nupuvajutused.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.