Tumeda taustaga YouTube on nüüdsest saadaval ka Androidi kasutajatele

#äpid #Rakendused #YouTube
1 min lugemine

Märtsis tutvustasime YouTube’i uut võimalust pöörata kogu taust valge asemel mustaks, mis on pimedas toas silmasõbralikum ja paljude arvates ka stiilsem viis videoid vaadata. Kui siiani sai tumedat YouTube’i nautida iOS-i operatsioonisüsteemis ja läbi brauseri laua- ning sülearvutitel, siis nüüd on see võimalus saabumas ka Androidiga varustatud seadmetele.

 

Alates eelmisest aastast, kui tume režiim desktopiga arvutitele välja tuli, on see olnud üks YouTube’i enim kasutatavaid funktsioone. Tume YouTube hakkas Androidi äppidele jõudma juba juuli lõpus ja nüüdseks peaks olema kõigile kättesaadav, kirjutab The Verge. Musta tausta on võimalik sisse ja välja lülitada YouTube’i äpi seadetes.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.