Tallinn Music Weeki programm jõuab nii Telia esindusse kui ka Telia TV-sse

#muusika #telia tv #tmw
2 min lugemine

Sel nädalal alanud Tallinn Music Weeki raames astuvad esinejad üles ka Telia moodsas esinduses ning festivalielamusi saab taaskogeda Telia TV vahendusel.

 

Uue muusika festivali Tallinn Music Week (TMW) programm on tavapäraselt tihe ja mitmekesine, hõlmates nii kontserte, vestlusringe kui ka konverentsi. TMW raames esineb neljapäevast, 28. märtsist kuni laupäeva, 30. märtsini kümnes klubis ja kontserdisaalis 170 artisti 28 riigist Eestist Taiwanini ja Venemaalt Kanadani.

Reedel, 29. märtsil kell 9.30 algab Eesti Kunstiakadeemias kahepäevane TMW konverents, mis keskendub kultuuri mõjule majanduse käivitajana. Konverentsi avavad EKA aatriumis TMW juht Helen Sildna, kunstiakadeemia rektor Mart Kalm, Telia Eesti tegevjuht Robert Pajos ja kliimastreigi aktivistist Tallinna Arte Gümnaasiumi õpilane Kristin Siil.

Laupäeval, 30. märtsil algusega kell 12 toimub Telia Kristiine keskuse esinduses linnalava kontsert, kus astuvad üles Eesti artistid Maian, Sibyl Vane ja Duo Ruut.

 

Tallinn Music Week Telia TV-s

 

Telia TV erikanali vahendusel saavad kõik Telia TV kliendid aga festivalielamusi taaskogeda ja suurepäraseid kontserte nautida ka pärast festivali lõppu. Festivali raames toodab Telia videosalvestused Made in Baltics ja Viljandi Folk Music Festivali lavadelt, mida saab Telia TV erikanalist vaadata 4., 5. ja 6. aprillil.

4. aprillil kell 18.00 – Made in Baltics / Sony Music õhtu 

Saatejuht Kristel Aaslaid

Kontserdid ja intervjuud bändidega:

Ruth Koléva (BUL)
Anna Kaneelina (EE)
Wyldest (UK)
Erki Pärnoja (EE)
Gram-Of-Fun (EE)
Rick Feds (LV)

5. aprillil kell 18.00 – Viljandi pärimusmuusika festival / Kultuuride ristmik õhtu

Saatejuht Daniel Viinalass.

Kontserdid ja intervjuud bändidega:

Tuulikki Bartosik (EE)
Fränder (SWE)
Duo Ruut (EE)
RIFFARRICA (EE)
Cätlin Mägi (EE)
Tautumeitas (LV)
Mari Kalkun (EE)
Trad.Attack (EE)

6. aprillil kell 12.00 – Made in Baltics / Sony Music õhtu kordus

6. aprillil kell 17.00 – Viljandi pärimusmuusika festival / Kultuuride ristmik õhtu kordus 

 

Kuidas festivalist maksimum võtta?

 

Telia klientidele kehtib TMW festivalipassi, toetajapassi ning kontsertide ja klubiõhtute üksikpiletite ostmisel eelmüügist 20% hinnasoodustus tavahinnast. Telia klientide sooduskood Piletilevist ostes on TMW2019. Eelmüügist ostetud festivalipasse saab käepaelte vastu vahetada TMW infopunktis Viru Keskuse aatriumis.

Lisaks saavad Telia kliendid osa TMW eripakkumisest, mis võimaldab liituda Spotify muusikateenusega poole soodsamalt ning soetada JBL ning Harman Kardon kõlareid ja kõrvaklappe 25% soodsamalt.

Tutvu kavaga lähemalt: TMW 2019 kava ja tee oma kava Programmi planeerijaga.