Teliast saab uue mängukonsooli järelmaksu korral intressivabalt

#arvutid #mängukonsool #playstation #Xbox
2 min lugemine

Vahetult enne jõule laienes kohalike mänguhuviliste kaubavalik, kuna Telia tõi oma tootevalikusse tagasi kaks tuntud mängukonsooli ehk PlayStationi ja Xboxi, millele kehtib jõulude eel hea pakkumine.

 

Telia Eesti kauba ja seadmete grupi tootekategooria juhi Andres Koka kinnitusel jõudsid novembris Telia tootevalikusse neli erinevat mängukonsooli koos mängudega.

Xboxi austajad leiavad praegu valikust Xbox One S 1TB versiooni, millega tuleb kaasa mäng “Shadow of the Tomb Raider”.

 

 

Konkureeriva PlayStationi puhul on valik laiem ning endale sobivaima konsooli saab valida kolme nimetuse vahel:  Sony PlayStation 4 Pro 1TB + “Spider-Man”, Sony PlayStation 4 1TB Slim + “FIFA 19” + lisapult ning Sony PlayStation 4 Pro 1TB + “Red Dead Redemption 2”.

Koka sõnul on eesmärk pakkuda erinevaid versioone konsoolidest ning seda koos värskeimate ja populaarseimate mängudega. Kuigi praegu piirdub valik nelja nimetusega, on peagi oodata selle nimekirja täienemist. “Kindlasti võtame oma valikusse juurde uusi komplekte koos uute ja populaarsete mängudega kohe, kui need lansseeritakse ja meile saadaval on,” lisas ta.

Kuigi mängukonsoolid lisandusid Telia tooteportfelli hiljuti, on need klientide poolt üle ootuste hästi vastu võetud. Seda kinnitab ka fakt, et esimesed suuremad kogused müüdi läbi kõigest kahe nädalaga.

Andres Koka hinnangul mängib hea müügiedu juures kandvat rolli just hea järelmaksu pakkumine – nimelt saab mängukonsooli soetada 12 või 24 kuu peale jaotatud osamaksetega, mille puhul järelmaksu intressi ei küsita ning see on null.

“Kuna mängukonsooli soetamisel peab arvestama ca 500 euro suuruse väljaminekuga, kasutab suur hulk kliente võimalust jagada see summa väiksemateks osamakseteks pikema perioodi peale. Ning kuna konsoolidele kehtib nullintressine sooduspakkumine, hoiavad kliendid tänu sellele umbes 100 eurot kokku,” lisas Koka.

Lisaks konsoolidele leiab Telia tootevalikust terve rea teisigi mänguritele suunatud tooteid, alustades korralikest ja suure jõudlusega arvutitest ning lõpetades erinevate lisaseadmetega nagu hiired, klaviatuurid ja kõrvaklapid.

 

 

Telia on kehtestanud paljudele mänguritoodetele juba alates suvest kampaaniapakkumise, millega saab tutvuda veebilehel. Kõigi nimetatud pakkumiste osas kehtib loogika, et toodete puhul, mille hind on vähemalt 75 eurot, kehtib järelmaksu korral nullprotsendine intress ning kliendi soovi korral ka nulleurone sissemakse.

 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.