Telia TV rikastub uue sisuteenusega Inspira +

#Birjo Kiik #Inspira #telia tv
2 min lugemine

Alates 1. septembrist 2022 saavad kõik Telia TV kliendid kasutada värsket sisukeskkonda Inspira +, mis toob vaatajani üle 1000 tunni tasuta filme, saateid ja seriaale.

 

Inspira + on automaatselt kõigis Telia TV pakettides (Mini, Standard, Family) sisalduv lisateenus, mis asendab senise Inspira Filmiriiuli ning mille kasutamisega kliendile täiendavaid kulusid ei kaasne.

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul kuulub Inspira + valikusse enam kui tuhande tunni ulatuses sisu, mille seast leiab hulgaliselt kodu- ja välismaiseid saateid, sarju, filme, dokumentaale, tõsielusaateid, Inspira kanali omatoodangut ja palju muud.

„Inspira + keskkonda iseloomustab mitmekülgne ja kvaliteetne TV-sisu, millest suur osa on Eestis eksklusiivselt nähtav vaid Telia TV-teenuse klientidele,“ lisas Kiik.

Lisaks mitmete filmide ja sarjade kõrval toob Inspira + vaatajani näiteks nii terve „Laula mu laulu“ viimase hooaja kui ka kõik vanad hooajad, populaarteadusliku seiklussaate „Bellingshauseniga Arktikas“ ja palju muud. Lisaks vanadele lemmikutele on saadaval ka suur valik täiesti uut sisu. Klienti on ootamas menukid nagu „Ämblikmees: Kodust kaugel“, „Venom: Carnage alustab“, „Tondipüüdjad: pärand“ ja palju muud põnevat.

Kogu Inspira + keskkonnas nähtav sisu on eesti keeles, ei sisalda reklaame ning täieneb pidevalt. Lisaks on valitud sisu saadaval ka vene keeles.

Inspira + avaneb Telia TV klientidele 1. septembril ja selle leiab Telia TV põhimenüüst valiku „Äpid“ alt.