20. detsembril näed Telia TV-st otseülekannet 2 Quick Starti kontserdist

#live #minu.tv #telia tv
2 min lugemine

Eesti viimase 25 aasta populaarseim ansambel 2 Quick Start annab oma läbi aegade suurima kontserdi 20. detsembril Saku suurhallis. Telia teeb üritusest otseülekande ja toob LIVE erikanali vahendusel suure popmuusika peo sulle koju kätte. Otseülekannet saad vaadata ka nutiseadmest, selleks liitu MINU.TV-ga.

 

 

KAVA:

 

16.30 – “Päevad, mis ajasid segadusse”

Süsimusta huumoriga vürtsitatud tragikomöödia tegevus toimub 1990. aastate teises pooles ühes väikeses vaeses maakohas. 27-aastane Allar, pisut rumalavõitu ja tahtejõuetu noormees, liigub ühelt südasuviselt peolt teisele. Tempo on laes ja sündmused segased, värvikatest tegelastest rääkimata. Pingelised ja jaburad sündmused panevad Allari oma elu üle tõsiselt järele mõtlema ning ees ootab pöörane eneseotsing Eesti üheksakümnendatel.

18.30 – “Sangarid”

Hoogne seikluskomöödia saab alguse 1980-ndate Eestis. Kolm Tallinna kutti põgenevad Nõukogude Liidust välismaale, et vabas maailmas Rootsis elada just nii šeffi elu nagu nähtud telesarjades “Miami Vice”, “Knight Rider” ja “Santa Barbara”. Sõbrad võetakse svenssonitemaal vastu kui tõelised kangelased, kes murdsid läbi raudse eesriide. Kui aga meediakära vaibub, avastavad sangarid, et neist on saanud tavalised tülikad sisserändajad. Äraelamiseks tuleb hakata tegema midagi nii nõmedat nagu… töö! Poisid pole siiski loomult allaandjad ja üritavad uute pööraste plaanidega läänemaailmas läbi lüüa. Nüüd aga lähevad asjad hoopis hulluks.

20.00 – Telia LIVE: 2 Quick Start Saku Suurhallis