Telia hakkab müüma Samsungi volditavat telefoni Galaxy Z Flip

#Laura Kuusik #Samsung Galaxy Z Flip #Telia
2 min lugemine

Sel reedel ehk 28. veebruaril jõuab Telia müügikanalitesse Samsungi innovaatiline telefon Galaxy Z Flip, mille muudab eriliseks see, et seadet saab poole väiksemaks kokku voltida.

 

Telefoni müük algab Telia e-poes ja esindustes 28. veebruaril kell 12 ning mudelist saab üldse esimene volditav nutiseade Telia tootevalikus.

„Tegemist on väga omanäolise ja atraktiivse tootega. Kui seni oleme viimastel aastatel näinud trendi, et telefonid muutuvad aina suuremaks, siis Samsung Galaxy Z Flip toob siia erisuse. Nimelt on telefon nn täismõõtmes vägagi arvestatava 6,7-tollise ekraanipinnaga, kuid kokku murdes muutub poole kompaktsemaks ning mahub mugavalt taskusse või väiksemasse kotti, millest paljud kliendid puudust tunnevad,“ tutvustas uut telefoni Telia Eesti mobiiltelefonide tootekategooria juht Laura Kuusik.

Telefon tuleb müüki kahes värvuses (lilla ja must) ning alates 28. veebruarist on võimalik seadmetega tutvuda neljas Telia esinduses – Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare ning Tartu Lõunakeskus. Telefoni hinnaks saab 1499 eurot

„Esimesel kahel kuul telefoni ostjatele pakume kaasa tasuta 12 kuud Telia seadmekindlustust. Samuti on Samsungil käimas oma tagasiostu kampaania, kus tagastades vana seadme maksab Samsung vana seadme väärtusele lisaks 100 eurot,“ lisas Kuusik.

Uue telefoniga saab tutvuda spetsiaalse sündmuse raames!

Kõik huvilised saavad omanäolise telefoniga tutvust teha spetsiaalse sündmuse raames: nimelt toimub 28. veebruaril kell 12-14 Telia Kristiine keskuse esinduses Samsung Z Flipi tutvustav üritus.

Kõigil kohalviibijatel on võimalus olla esimeste seas, kes saavad tutvuda ning soetada endale uhiuue volditava ekraaniga telefoni. Lisaks on ühel õnnelikul sündmusel osalejal võimalik endale ka uus nutitelefon võita.

Päeva juhib Liina Randpere, lisaks tutvustab Samsungi esindaja sündmusel Galaxi Z Flipi telefoni. Samuti on kohapeal võimalik saada osa heast muusikast, suupistetest ja üllatustest.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.