Telia esindustes saab ostude eest tasuda mTaskuga

#mobiilimaksed #mobiilne rahakott #mtasku #Telia esindused
2 min lugemine

Alates aprilli lõpust saab Telia esindustes tasuda kõigi toodete ja teenuste soetamise eest mTasku mobiilse rahakotiga.

 

mTaskusse saab lisada kõik oma erinevad panga- ja kliendikaardid ning Telia esinduses ostu eest tasudes tuleb vaid mTasku äpis valida, millise pangakaardiga on soov tehing sooritada.

Mobiilse rahakotiga maksmiseks tuleb oma nutitelefonis avada mTasku  äpp ning skaneerida müügiletil olev QR kood. Selle peale avaneb mTaskus automaatselt pangakaart ning kliendil tuleb ühe nupuvajutusega ostutehing kinnitada. Samuti saab Telia esindustes mTaskuga oste teha NFC-tehnoloogia abil – selleks peab oma telefoni võtma lukust lahti ning puudutama seadmega müügiletil asuvat mTasku NFC-märgist.

mTasku kaardimaksed on turvalised ja mugavad ning ostude tegemiseks ei pea endaga kaasas kandma rahakotti koos mitmete erinevate plastikust panga- ja kliendikaartidega.

Samuti pole võrreldes tavalise rahakotiga mobiilset rahakotti sisuliselt võimalik kaotada. Lisaks ekraaniparoolile on mTasku isikustatud ning suuremad tehingud on kaitstud turvakoodi või sõrmejäljelugejaga. Seetõttu ei piisa maksmiseks vaid telefoni viipamisest ning turvalisuse huvides tehing toimub tehing siis kui telefon on kasutaja poolt lahti lukustatud.

mTaskusse lisatud pangakaartide andmed salvestatakse LHV Panga makseprotsessori turvalisesse kaardihoidlasse. Kõik mTasku tehingud on krüpteeritud ning nähtavad vaid mobiilse rahakoti omanikule.

mTasku kasutajate arv ulatub pea 90 000 kasutajani ning see kasvab iga päevaga. Samuti laieneb pidevalt erinevate ostukohtade ja teenusepakkujate arv, kus mTaskut kasutada saab. Suuremate partnerite seas on täna näiteks Selver, Comarket, Solaris, Alexela tanklad ja mugavuspoed jpt.

Järgnevate sammudena arendab Telia välja mTasku makseviisi Telia e-poes ostude sooritamiseks ning Telia arvete tasumiseks.

Tasuta mTasku äpi saab end telefoni alla laadida Google Play-s või App Store-s.

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.