Paljudes Eesti e-poodides saab nüüd ostelda mTaskuga

#Art Lukas #e-poed #Kristjan Kukk #Maksekeskus #mtasku
3 min lugemine

Eriolukorra ajal on e-poodide kasutamine märgatavalt tõusnud. Et kliendid saaksid e-poes toimetada veel kiiremini ja mugavamalt, saavad kaupmehed neile pakkuda uudset mTasku maksevõimalust.

 

Telia Eesti ärikliendi üksuse juhi kt Kristjan Kuke sõnul on e-poe maksed muudetud mTaskus mugavaks ja lihtsaks ning ostude eest tasumine toimub vaid paari nupuvajutusega. Alates märtsist saab mTasku mobiilse rahakotiga tasuda ostude eest sadades Maksekeskuse makselahendusi kasutavates Eesti e-poodides. Seejuures kasvab selliste poodide hulk pidevalt.

E-poes mTaskuga maksmise peamine eelis on selles, et kasutaja ei pea sisestama krediitkaardi andmeid või sisenema internetipanka. Kui klient soovib e-poes ostu sooritada arvutiga, tuleb makseviisi valikute juures vajutada mTasku logole, misjärel ilmub arvutiekraanile QR-kood. Peale koodi skaneerimist nutitelefoniga käivitubki juba makseprotsess ning makse kinnitamiseks tuleb kasutajal vaid vajutada nupule „Maksa“.  Nutitelefoniga toimib kõik samamoodi, kuid QR-koodi skaneerimise asemel avaneb telefonis mTasku rakendus automaatselt.

Kõik maksed on krüpteeritud ja turvalised. Kasutaja saab lisada mTasku rahakotti kõik oma panga- ja krediitkaardid ning kiiresti valida just selleks makseks sobiva kaardi.

mTasku maksevõimaluse saavad sajad kohalikud e-poed

“Meil on hea meel pakkuda mTasku maksete vastuvõtmise võimalust sadadele kaardimakseid kasutavatele e-poodidele,” ütles Maksekeskuse tegevjuht Art Lukas.

Lukase kinnitusel on e-kaupmehed aasta-aastalt näinud e-poodide külastatavuse kasvu just mobiilsetest seadmetest. Seega on ostu vormistamise mugavust silmas pidades oluline pakkuda just mobiiltelefoni jaoks mõeldud makselahendusi. “Ostude eest telefoni abil tasumine on üks tulevikutrende, mTasku lisandumine Maksekeskuse pakutavate makseviiside hulka aitab sellel trendil üha suuremat kasutajaskonda leida,” usub ta.

mTasku makseid saavad oma e-poes pakkuda kõik Maksekeskuse kliendid, kellel on kaardimaksete vastuvõtmine aktiveeritud. mTaskuga saab maksta juba paljudes Eesti e-poodides, näiteks Umami veebipoes www.umami.ee, Baltika Group’i e-poes www.andmorefashion.com, Prike AS e-poes www.pood.prike.ee ja paljudes teistes.

Juba mõnda aega on mTasku e-poe makselahendust testinud ja kasutanud tehnoülevaatuse teenust pakkuv OÜ Profidiagnostik, kelle veebilehel www.tehnoulevaatus.ee on võimalus arveldada sõidukite tehnoülevaatuse eest mTasku abil leidnud juba palju kasutajaid.

„mTasku on ainus makserakendus, mille puhul pole vaja täiendavat autentimist panga veebilehel ning kõik maksed saavad tehtud kiirelt ja mugavalt. Eesti juhtiva ülevaatuskeskusena peame lugu innovatsioonist ja meile meeldib katsetada uusi lahendusi esimesena,“ sõnas ettevõtte juhatuse liige Andres Peerna.

mTasku digitaalset rahakotti kasutab juba üle 87 000 inimese ning uusi kasutajaid lisandub iga päev. Kui Te soovite pakkuda kiiret ja mugavat mTasku maksevõimalust ka oma e-poe klientidele, pöörduge kas mTasku tiimi poole kirjutades aadressil info@mtasku.ee või võtke ühendust Maksekeskusega aadressil support@maksekeskus.ee.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.