Tasuta või väikse raha eest müügilolevad mängud

#mängud
3 min lugemine

Tutvustame mänge, mis pole valusad rahakotile, olles just praegu kas tasuta või siis erakordselt suure allahindlusega saadaval.

 

Praeguses kaootilises maailmas, kus soovitus või lausa sundus enamikule inimestele on kodus püsida, võib just praegu olla parim aeg, et lahutada meelt mõne põneva mängu saatel. Oleme valinud just need mängud, mis pole liiga kallid ega nõua arvestatavat osa eelarvest. All loetelu mängudest, mis on tasuta või siis erakordselt soodsa hinnaga.

 

“ALTO’S ADVENTURE” ja “ALTO’S ODYSSEY”

 

Isolatsioonis olemine võib olla raske, kuid nende kahe mängu tegijad on selle leevenduseks otsustanud tasulised mängud anda ära tasuta. Mõlema puhul on tegu sisuliselt lõputu lumelauamänguga, mille mängimiseks ei pea olema lumelauafänn. Selle mängu atmosfäär ja väljanägemine on midagi, mis teeb mängimisest lahedalt lõõgastava kogemuse. Kuidagi väga hästi on õnnestunud luua mäng, mis on piisavalt põnevust pakkuv, aga samas rahulik. Üks mu lemmikmänge mobiilis kindlasti, mida aja möödudes ikka ja jälle viitsin tööle panna.

Vaata tutvustavat videot.

Kust seda saab?

Alto’s Adventure: Digitarga Rakendused

Alto’s Odyssey:  Digitarga Rakendused

 

 

A SHORT HIKE

 

Eesti keeles “Väike matk” viib mängija õue, otsima teed mäetippu, et leida mobiililevi. Kuigi mängu läbitegemine ei võta väga kaua aega (6-7 tundi), siis looduse avastamine on selle põhifookuses. Värviliste metsade vahel mõne tunni kvaliteetaja veetmine on garanteeritud. Muidu üle kuue eurone mäng on PC-le ja MAC OS-le tasuta.

Vaata tutvustavat videot.

Kust seda saab?

Epic Games Store (tasuta)

 

KINGDOM RUSH ORIGINS

 

Mobiiliplatvormidel nagu ka arvutis ja konsoolidel saab mängida kõige erinevamaid mänge alates Call of Duty’st kuni Tetriseni. Tüübilt “tornikaitsmise mäng” on Kingdom Rush Origins just see mäng, mis on kõige parem tahvelarvutis või mobiilis. Seda tüüpi strateegiamängudega kursis olevad mängurid peavad seda esmaklassiliseks omataoliste seas, nii et tasub proovida.

Vaata tutvustavat videot.

Kust seda saab?

Digitarga Rakendused

 

LIFE IS STRANGE

 

Seda mängu on võrreldud Stephen Kingi romaanidega. Tugev lugu, põnevad ja sügavad tegelased, meeldejääv keskkond ning ilus soundtrack, mis kõlab tihtilugu väga hästi kokku mängus tekkiva emotsiooniga.

Mängu esimene hooaeg, milles sisaldub viis episoodi on praegu müügil 80 protsendilise allahindlusega ehk alla viie euro eest PlayStationile ja Xboxile. Kui pole kindel, kas mäng meeldib, siis esimene episood on prooviks tasuta.

Vaata tutvustavat videot. 

Kust seda saab?

PlayStation Store (4€)

Microsoft Store (4€)

 

SIMS 4

 

Vana hea koduehitamismäng Sims tähistas hiljuti juba kahekümnendat sünnipäeva. Selle aja jooksul on Sims olnud paljude poolt hinnatud ja armastatud mäng. Sims on eristunud teistest mängudest oma rahuliku laadi poolest ja on üks neist ilma lõputa mängudest, kus pole kuhugi kiiret. Oma Simsidele ehk tegelastele saab luua nende isikupärase eluloo, dikteerides, kuidas nad elavad, korraldada perede loomist, armumist jpm, kirjutab The Verge. Lisaks baasmängule on välja lastud laiendused, millega saab täiendavat sisu karjäärivalikute ja koguni koduloomade kujul.

PC peal maksab baasmäng viis eurot ja Xbox One’i peal kümme. Kui The Sims 4 on juba olemas, siis mängu lisapakid on samuti allahinnatud.

Vaata tutvustavat videot.

Kust seda saab?

Baasmäng: Microsoft Store (10€). Origin (5€)

Laiendused: Microsoft Store (9-54€), Origin (5-20€)

 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.