Täna algab Eestis Samsungi juubelilipulaeva Galaxy S10 eelmüük

#nutitelefon #samsung #uus
1 min lugemine

Juba täna õhtul algab Telia e-poes Samsung Galaxy S10 erinevate mudeliversioonide eelmüük.

 

Samsung tutvustab täna, 20. veebruari õhtul oma uusi tipptelefone ehk mudeleid Samsung Galaxy S10eS10 ja S10+. Telefonide eelmüük algab Telia Eesti e-poes 20. veebruaril kell 21.30 ning kestab kuni 7. märtsi hilisõhtuniMudel S10e jõuab aga juba homsest Telia  e-poodi  tavamüüki.

S-seeria juubeliaasta telefonid on uuenduslikud nii disaini, kaamera kui ka sisu poolest. Esimese asjana hakkab silma telefoni esikaamera uus asukoht. Ekraanid on suuremad kui varem ning telefoni on võimalik avada sõrmejäljelugejaga ekraanil. Loomulikult on kaamera teinud läbi ka korraliku uuenduse.

Juubelimudelite puhul on märkimisväärne, et ka kõige tagasihoidlikuma salvestusruumiga S10 mudel pakub 128 GB salvestusruumi. Kõige vingem mudel pakub aga 1024 GB ehk 1 TB (terabaidi) ulatuses salvestusmahtu. Tegu on ühtlasi esimese Eestis müüdava telefoniga, millel sellised numbrid välja käia.

Eelmüügi ajal pakub Telia kõigile eraklientidele uute Galaxy S10 mudelite soetamisel Telia järelmaksu 0% intressi. Kahe mudeliga (Galaxy S10 ja S10+) saab kaasa ka tasuta kingituse Samsung Galaxy Budsi valgete juhtmevabade kõrvaklappide näol, mille tavahind on 149 eurot.

 

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.