Allikas: Telia

Tallinnas avab uksed Eesti suurim ja moodsaim telekomiesindus

#moodne esindus #telekom
2 min lugemine

Esmaspäeval, 16. aprillil avab Kristiine Keskuses uksed uuenduskuuri läbi teinud Telia esindus, mis on suurim ja moodsaim telekomiettevõtte esindus Eestis.

 

Värskelt avatud esinduses toimub alates kella 12-st aktiivne meelelahutusprogramm, mis sisaldab nii mänge kui ka auhinnaloosimisi ning üles astuvad tuntud artistid. Päeva juhib Liina Randpere.

Kõik huvilised saavad tutvust teha humanoidrobot Pepperiga, kes tavaliselt tervitab ja abistab külalisi Telia peakontoris. Külalistele pakutakse tassikooke ja smuutisid ning osaleda saab SMS-mängus. Lisaks ripub esinduse laes õhupallide küljes ligi 500 väikest ja veidi suuremat auhinda, mille saamiseks kõik külastajad saavad oma õnne proovida.

Päeval kell 12 ja 13 esineb avamispeol Lepatriinu ning õhtul kell 17.30 ja 18.30 saab kaasa elada Daniel Levi akustilisele triole.

Kõik inimesed, kes sooritavad avamispäeval esindusest ostu, osalevad Droonide Mängu loosimises, kus on võimalik võita 600 eurot maksev droon.

Lisaks kõigele eelnevale on Telia Kristiine esinduses avamise puhul mitmed tooted saadaval soodushindadega.

Telia Kristiine esinduse avamine on osa Telia esinduste uuendamise programmist, mille käigus muudetakse kõik esindused moodsaks ja interaktiivseks.

Telia Eesti jaeäri juhi Katre Liibergi kinnitusel saab uuenduskuuri läbi teinud Kristiine esindusest üks ettevõtte lipulaevu, kus kliendid saavad lahedalt aega veeta, sisseoste teha ning saada vastused kõigile Telia teenustega seotud küsimustele.

“Uus Kristiine esindus on varasemaga võrreldes tunduvalt suurem ja asub ligi 300 ruutmeetril, mis muudab seal viibimise mugavamaks nii klientide kui ka töötajate jaoks. Kuna esinduses on ka rohkem teenindajaid ja kassasid, aitab see kliendil kiiremini asju ajada ja aega kokku hoida. Ootame kõiki Eesti moodsaima esindusega tutvuma ning personaalsest teenindusest osa saama,” sõnas Liiberg.