Taiwani vanaisa näitab, kuidas õigesti Pokemon Go’d mängida

#mängud #pokemon
2 min lugemine

70aastane Taiwani vanahärra sai üleöö kuulsaks oma originaalse viisi poolest mängida Pokemon Go’d telefonidega, mis on kinnitatud ta jalgrattale.

 

Kõigepealt püüdis Chen San-yuan meedia tähelepanu sellega, kuidas ta lahendus mängida, välja näeb. Mees on enda külge kinnitanud lisaakud ja laadimisjuhtmed, tänu millele saab ta mängu nautida kuni 20 tundi järjest.

Vanameister kasutab mängimiseks tervelt 11 telefoni.

Lisaks jalgrattale on tal vöökinnitus, millega mängida mööda maismaad liikudes. Cheni naaber kirjeldas, kuidas tänu kirglikule mängurile on nende kodutänav nüüd populaarne turismiatraktsioon, kirjutab The Verge.

Intervjuus kohalikule väljaandele ütles Chen, et peale pensionile jäämist õppis ta mängu selgeks oma lapselapselt. Ta kulutab kuus üle tuhande euro, et osta uusi telefone ning teha mängusiseseid makseid. Kõikidest pokemonidest on ta lemmikuks Snorlax, suur ja pehme hiiglane, kelle võimeks on uinaku ajal teid blokeerida.

Üks asi, mida Chen Pokemon Go mängus peaaegu kunagi ei tee, on osalemine jõusaali lahingutes, kus tal oleks ilmselge eelis. Õiglustunne ja austus teiste mängijate vastu hoiab teda nendest lahingutest eemal. Selle asemel eelistab ta ringi jalutades otsida haruldasi pokemone. Kui ta aga oma 11 telefonist koosneva varustusega peaks meelt muutma ja lahinguid pidama, leiaks ta kiirelt tee parimate mängijate edetabeli tippu.

 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.