Inspira kanal on sel suvel toonud vaatajateni mitmeid erakordseid elamusi, alustades otseülekannetest Metsatöllu öökontserdilt, Beach Grindilt kuni Viljandi pärimusmuusika festivalini. Kuid põnevust on tulemas veelgi, suvi pole veel läbi ning meil on teile kolm suurepärast uudist!

 

Esiteks, olge valmis suviseks mõttevahetuseks Arvamusfestivalil koos Digitarkuse alaga. 11.-12. augustil toimuv festival pakub mitmekülgseid arutelusid, mida saate jälgida Telia Inspira kanalil ja Telia Facebookis. Tutvuge kavaga siin ning saage osa aktuaalsetel teemadel toimuvatest aruteludest nii kohapeal kui ka teleri või nutiseadme vahendusel.

Teiseks, meil on hea meel teatada, et oleme õla alla pannud Euroopa Discgolfi meistrivõistlustele, mis toimuvad juba 16.-20. augustil Tallinna Lauluväljakul. Võistlustulle astub 180 Euroopa tippmängijat, nende seas ka meie oma Kristin Tattar ja Albert “The Bazooka” Tamm, lisaks veel mitmed maailma kettagolfi tipud. Elage kaasa nende meisterlikele visetele Inspira kanali vahendusel!

Kolmandaks, 2. septembril annab NOËP A. Le Coq Arenal viimase kolmekümne aasta suurima kodumaise artisti kontserdi Eestis. Lavale astub NOËP koos mitmete tuntud muusikute ja üllatusesinejatega ning esitab nii varasemat loomingut kui ka seni avaldamata lugusid. See ainulaadne sündmus saab olema NOËP-i ainus avalik kontsert käesoleval aastal ning Inspira kanal toob selle otse teieni.

Inspira kanal on teie usaldusväärne teejuht põnevate suviste elamusteni, viies teid otseülekannete abil nii muusika, mõttevahetuste kui ka kettagolfi haaravasse maailma. Ärge unustage märkida kalendrisse kuupäevad — 11.-12. august Arvamusfestival, 16.-20. august Euroopa Discgolfi meistrivõistlused ning 2. september NOËP A. Le Coq Arenal — need on hetked, mis toovad teieni unustamatud elamused! Kohtume Inspira kanalil, et koos nautida veel suve meeldejäävamaid sündmusi!