Tänapäeval tehakse tööd kodus, kohvikus, looduses viibides või ka rongi või bussiga sõites. Varasemast enam peetakse videokoosolekuid ning hoitakse dokumente pilves ühtsel pilveplatvormil, et kõigil asjaosalistel oleks ligipääs vajalikele dokumentidele. Seepärast kasutatakse tööasjade ajamiseks ka järjest rohkem mobiilset internetti, mis võib aga tähendada, et vanast ajast jäänud sidepakett ei pruugi enam vastata tänastele vajadustele.

 

Ilmselt on paljude ettevõtete töötajad kurtnud, et ettevõtte poolt etteantud kõnede ja mobiilse interneti limiit saab enne kuu lõppu otsa. Selleks, et selliseid probleeme ei tekiks ja kõik tööalased asjad saaksid alati mugavalt tehtud lõi Telia uue lahenduse Piiramatu+, mis võimaldab töötajatel kasutada piiranguteta kõnesidet ja mobiilset internetti. Nii on kulud alati kontrolli all ning koosolekud ja videokõned sujuvad töötaja asukohast sõltumata.

Distantsilt tööd tehes tuleb mõelda ka turvalisusele ja näiteks tundlike andmetega töötades ei tasu kasutada avalikke tasuta WiFi-võrke, vaid mõistlikum on jagada mobiilset internetti sülearvutisse lisa SIM-kaardi abil. Piiramatu+ kasutaja ei pea muretsema, kas tal on selleks piisavalt mahtu. Kui töötajal on kasutuses mitu mobiilset seadet, saab ka need paketiga liita.

Lahenduse põhieeliseks on selle lihtsus – liites töötajate mobiilinumbrid Piiramatu + paketiga ei pea ettevõte tegelema töötajate andmeside- ja minutimahtude haldamisega. Kõikidel kasutajatel on üks piiramatu pakett ja puudub vajadus näiteks aeg-ajalt töötajatele erinevatel põhjustel mahtu suurenda või vähenda. Ka uue töötaja tulekul ei pea hakkama nuputama, millist kõne- või internetimahtu valida, vaja on vaid liita paketiga uus kasutaja.

Lisaks sellele, et tänu Piiramatu+ paketile saab kasutada kiiret ja kvaliteetset 5G või 4G võrku üle Eesti, paketis sisaldub piiramatu andmeside rändluses Balti- ja Põhjamaades, mujal Euroopa Liidu rändluses on igal kasutajal 15GB andmemahtu ehk ka välislähetuses viibides saab vajadusel mureta mobiilset internetti ja kõnesidet kasutada.

Tavalisest Mobiilse Äri lahendusest erineb Piiramatu+ selle poolest, et sellel puudub kasutajate arvu piirang ehk paketiga saab liita ükskõik kui palju töötajaid ning ei ole vahet, kas kasutusel on kõne- või interneti SIM, paketis võivad olla kõik ka ainult kõne SIM-id.