Osavad kodukokad on oodatud kandideerima „MasterChef Eesti“ saatesse

#Inspira #MasterChef Eesti #telia tv
2 min lugemine

Eesti parimaks meelelahutussaateks tunnistatud „MasterChef Eesti“ saab juba sel sügisel II hooaja ning hetkel on võimalik kõigil hobikokkadel saatesse kandideerida.

 

Kõik hobikokad ja kokandushuvilised, kes soovivad saatesse kandideerida, saavad seda mugavalt teha veebilehel www.masterchef.ee.

„Kui teie peres või sõpruskonnas on inimesi, kelle maitsvad road ei jäta kedagi ükskõikseks ning kelle puhul te usute, et tema toiduvalmistamise annet võiks jagada ka laiema publikuga, siis julgustage teda „MasterChefi“ saatesse tulema. Kaotada pole midagi, võita on aga oi kui palju,“ soovitavad saate tegijad.

Juba mai teises pooles toimuvad Tallinnas ja Tartus avalikud eelvoorud saatesse pääsemiseks:

  • Laupäeval, 20. mail ja pühapäeval, 21. mail toimub avalik eelvoor Tallinnas
  • Laupäeval, 27. mail toimub avalik eelvoor Tartus

Eelvoorudest valivad kohtunikud välja osalejad, kes pääsevad „MasterChef Eesti“ teise hooaja saatesse.

12-osalise saatesarja võitja saab auhinnaks 10 000 eurot ja ihaldusväärse MasterChef Eesti tiitli!

“MasterChef Eesti” kohtunikud Õie Pritson, Orm Oja ja Mihkel Heinmets

Eesti parimat amatöörkokka asub ka uuel hooajal välja selgitama kohtunike ja saatejuhtide trio koosseisus Orm Oja, Õie Pritson ja Mihkel Heinmets.

Telia televisiooni ja meelelahutuse valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul kerkis „MasterChef Eesti“ eelmisel sügisel lühikese ajaga Telia Inspira kanali kõige vaadatuimaks saateks.

„“MasterChef“ purustas kõik senised Inspira kanali vaadatavuse rekordid, mis näitab, et kohalikule telepublikule läheb maailmakuulsa kokandussaate Eesti versioon väga korda. Ootame põnevusega uut hooaega ja olen täiesti kindel, et saame ka sel sügisel lähemalt tuttavaks mitmete andekate Eesti hobikokkadega,“ märkis Kiik.

„MasterChef Eesti“ pärjati hiljutisel Eesti Filmi- ja Teleauhindade (EFTA) galal Eesti parima meelelahutussaate auhinnaga.

„MasterChef Eesti“ esimese hooaja kõiki osasid saab hetkel vaadata Telia TV Inspira + keskkonnas. Saatesarja uue hooaja esimene osa jõuab Inspira kanali eetrisse oktoobris.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.