Oktoobris jõuab televaatajani uus kodumaine komöödiaseriaal „Sassis“

#Birjo Kiik #Inspira #Sassis #telia tv
3 min lugemine

Telia telekanal Inspira hakkab alates 29. oktoobrist näitama uut kodumaist komöödiaseriaali „Sassis“. Enne seda jõuavad aga Inspira eetrisse veel mitmed värsked sarjad.

 

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul pakuvad nii oktoober kui november Inspira kanali vaatajale ridamisi uut ja eksklusiivset telesisu.

„Eriti hea meel on selle üle, et saame oma vaatajani tuua erinevaid Eestis toodetud seriaale ning ilmselt võib juba prognoosida, et nendest kujunevad ühtlasi ühed vaadatuimad sügishooaja saated Inspira kanalis,“ märkis ta.

Oktoobris lisandub Inspira eetrisse neli uut sarja:

“Tere, maailm!”
Inspira kanali eetris neljapäeviti kell 20:00 (alates 14. oktoobrist)

Uue eksklusiivse saatesarja „Tere, maailm!” esimesi saateid juhib särtsakas Kertu Jukkum, kellel on suured reisikogemused. Sellist saadet pole meie telemaastikul enne olnud. Meelelahutus koos vaatamisväärsustega! Oleme just nendes paikades, mis tavamarsruutidesse ei kuulu. Mitte ainult paarituvad kilpkonnad ja Gruusia rikkaima mehe imeteod, vaid ka Musta mere magnetilised raviliivad, hipihotellid, luksuslikud golfiväljakud, antiiklinnad, lüükia hauad ja mäetipud, kus jumalad ei ela. Saategrupp eesotsas produtsendi ja režissööri Tiina Pargiga seikleb maailmas ringi ning saatesarjaga võid end leida Hispaaniast, Mehhikost, Itaaliast ja mujaltki.

„Üleöö emaks / Bump“
Inspira kanali eetris reedeti kell 21:00 (alates 22. oktoobrist)

„Üleöö emaks“ on pooletunnine draamakomöödia ambitsioonikast teismelisest tüdrukust, kes saab üllatuslikult lapse, ja kahele perekonnale sellega kaasnevatest probleemidest.

Seriaali tegevus toimub Sydney kesklinnas asuvas keskkoolis ja selle ümbruses ning järgneb peategelastele ka koju, uurides soovimatut emadust, ootamatuid uusi sugulasi ja ettekavatsemata tagajärgi.

„Erakordsed matkarajad / Epic Trails“
Inspira kanali eetris kolmapäeviti kell 17:00 (alates 27. oktoobrist)

„Erakordsed matkarajad“ on visuaalselt lummav ja inspireeriv telesari, mis jälgib metsikus looduses seikleva Eric Hansoni maailma parimate matkaradade avastamise teekonda. Iga 30-minutine osa saadab Ericut tema rännakutel, pakkudes vaatajatele hingematvaid seiklusi ja jutustades erakordseid lugusid Ericu teele jäävatest inimestest ja kohtadest.

17-osaline sari viib vaataja nii Kanada, Austraalia, Jordaania, Rootsi, Poola, Uus-Meremaa kui ka paljude teiste riikide matkaradadele.

„Sassis“
Inspira kanali eetris reedeti kell 20:00 (alates 29. oktoobrist)

 

Elujaatav komöödiaseriaal ootamatult üksikemaks jäänud naisest, kellel tuleb peale abikaasa kadumist oma elu uuesti üles ehitama hakata. Kuidas saada hakkama kahe teismelise lapse kasvatamise, meessuhete ja tühjeneva rahakotiga, kui sul pole mitte kellelegi muule loota peale iseenda? Koduperenaine Evelin Kass (Ragne Pekarev) elab ja särab oma ärimehest abikaasa kõrval nagu kuninga kass, kuni ükspäev läheb mees prügiämbrit välja viima ja haihtub teadmata suunas. Õige pea on ukse taga politsei ja sensatsioonijanune ajakirjandus, sest mehe vastu on algatatud juurdlus korruptsioonikahtlustusega. Keskikka tüüriv Evelin saab aru, et ta peab hakkama otsast peale õppima oskusi iseseisvalt toime tulemiseks. Peaosas Ragne Pekarev. Teistes osades lööb kaasa hulk armastatuid eesti näitlejaid, nagu Märt Avandi, Ain Mäeots, Maria Avdjushko, Karin Rask, Guido Kangur ja paljud teised.

 Birjo Kiik lisas, et kuigi uusi seriaale on plaanis näitama hakata kindlatel nädalapäevadel ja kellaaegadel, tasub aeg-ajalt siiski Inspira kanali kava kontrollida.

„Kuna meie kanalis on kindel koht ka VTB Ühisliiga korvpallil ning naiste profitennise turniiridel, võib telekava teatud juhtudel spordiülekannete tõttu muutuda. Samas on kogu Inspira kanali sisu kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, nii et kõiki oma lemmiksaateid ja -seriaale saab jälgida endale sobival ajal,“ märkis Kiik.

Telia TV kliendid saavad Inspira kanali sisu jälgida nii koduse teleri, Telia TV äpi kui spetsiaalse veebilehe (www.teliatv.ee) vahendusel.

 

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.