Nipp liikuval tööviisil: kasuta ühte ühendust mitmes seadmes

#andmemaht #jaga #mobiilne internet #sim
2 min lugemine

Liikuval tööviisil on sujuva töötamise tagamiseks hea omada interneti ühendust nii kontoris kui ka kontorist väljas: kliendikohtumisel, teises asukohas, kodukontoris või ka transpordil ühest kohast teise. Ettevõtetel on Telia Mobiilse Äri mobiilipaketi kasutajatena lisavõimalus: täiendavate SIM-kaartidega saab oma paketis sisalduvat mobiilse interneti mahtu jagada ja kasutada erinevates seadmetes.

 

Levinum praktika on, et interneti mahtu kasutatakse peamiselt nutitelefonis mobiilse interneti paketiga. Kui aga on vaja mobiilse internetiga ka mõni teine seade varustada, soetatakse sellele eraldi pakett.

Harvem kasutatakse võimalust oma mobiilipaketis sisalduvat andmeside mahtu jagada kuni viie eri seadme vahel.

Loe täpsemalt andmeside mahu jagamise kohta.

 

Millised on lisa-SIM-i võimalused ja eelised?

 

  • Kvaliteetne ja turvaline Telia 4G internet erinevates seadmetes: süle- ja tahvelarvutis, sh taskuruuteris
  • Võimalus olla kõikjal ühenduses sõltumata WiFi ja hotspot´i olemasolust
  • Mobiilse Äris paketis olevat internetimahtu saab jagada kuni 5 seadme vahel
  • Ühe lisa-SIM-i kuutasu on 1,49 € (+ km).

 

Näiteks valis turundusjuht Rain endale Telia Mobiilse Äri paketi, mis sisaldab 14 GB ulatuses mobiilset internetti. Kuna Raini töö on väga liikuv ning tihti tuleb kasutada lisaks telefonile ka süle- ja tahvelarvutit, võttis ta mõlema seadme tarbeks (nii tahvel- kui ka sülearvuti jaoks) kasutusele täiendavad SIM-kaardid. Nüüd saab Rain oma paketis sisalduvat 14 GB suurust mobiilse andmeside mahtu jagada kolme seadme ehk telefoni, tahvel- ja sülearvuti vahel. Ning praegu on tal ühtviisi mugav ja muretu kasutada mobiilset internetti nii Eestis kui ka Euroopa Liidus ringi reisides.

“Minule on see sobiv lahendus, kuna ma ei pea eri seadmete tarbeks vormistama erinevaid internetipakette. Olen tänu lisa-SIM-kaartidele kõigi oma tööks vajalike nutiseadmetega alati ühendatud kiire ja kvaliteetse 4G võrguga ning tänu sellele puudub vajadus oma telefoniga näiteks hotspot’i looma hakata või sobivat WiFi leviala otsida,” selgitas Rain.

Telia pakub oma Mobiilse Äri klientidele lisa-SIM-i hinnaga 1,49 eurot (+km) kuus seadme kohta ning see on mitu korda odavam kui vormistada eri seadmetele erinevad internetipaketid.

 

Vaata veel: Liikuv kodukontor ehk mida on vaja, et teha tööd asukohast sõltumata

 

 

Mina kirjutan peamiselt nutitelefonidest ja nendega seonduvast (rakendused, hooldamine). Samuti annan ülevaateid arvutitest ja nende lisaseadmetest – kuidas oma seadmete eest hoolitseda ja mismoodi valikut teha.