Maikuu üllatab erilise kontserdi otseülekandega

#Inspira #live-kontsert #otseülekanne #telia tv
2 min lugemine

25. mai õhtul toimub Krulli kvartalis eriline kontsert, kus Lexsoul Dancemachine ja Vaiko Eplik & Eliit astuvad esmakordselt vastamisi.

 

Kontsert jõuab televaatajateni Inspira kanali vahendusel. Mõlemad ansamblid esitavad täispika LIVE kontserdi ning on ette valmistanud ka ühislugusid.

Lexsoul Dancemachine on tuntud Eesti funk-soul bänd, mis sai alguse 2013. aastal. Koosseisu kuuluvad Robert Linna, Martin Laksberg, Jürgen Kütner, Kristen Kütner, Joonas Mattias Sarapuu ja Caspar Salo. Ansambli asutas produtsent Martin Laksberg. Nende muusika ammutab inspiratsiooni 70ndate toorest funkist ja 60ndate meloodilisest soulist. Bänd on esinenud mitmetel Euroopa festivalidel, sealhulgas Positivus, Pori Jazz ja Imagina Funk Hispaanias. Nende viimane album „Lexplosion II“ ilmus 2020. aasta mais, saavutades tunnustust nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt, ning jõudis BBC 6 raadio saatesse ja Craig Charles’i aasta albumite edetabeli viiendale kohale. 2021. aastal pälvisid nad Eesti Muusikaauhindadel Aasta Ansambli tiitli.

Vaiko Eplik & Eliit on laulukirjutaja ja multiinstrumentalist Vaiko Epliku juhitud muusikaprojekt. Eliit, mille koosseis on aja jooksul muutunud, on hõlmanud mitmeid tuntud muusikuid, sealhulgas Jaan Pehki, Jarek Kasarit (Chalice), Madis Aesmat, Aapo Ilvest, Kristel Eplikut, Evelin Võigemasti, Taavi Tammearut, Raul Saaremetsa, Riho Sibulat, Erik Mornat, Lili Lindi, Sten Šeripovit, Konstantin Tsõbulevskit ja Kallervo Karut. See koosseis on mõjutanud tervet põlvkonda muusikakuulajaid ja on osutunud inspiratsiooniallikaks paljudele noortele ja alustavatele loojatele.

 

Inspiraon eksklusiivne telekanalTelia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid.

Kogu Inspira kanali sisu on kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, seega saab kõiki saateid ja ülekandeid soovi korral järelvaadata endale sobival ajal.