Kuidas veebilehelt kõik pildid oma iPhone’i või iPadi laadida?

#apple #iPhone #pildid #rakendus
2 min lugemine

Mida teha, kui sa oma telefonis surfates sattud tõelisele kassipiltide lademele, üks foto ilusam kui teine? Või on vaja mingilt veebilehelt töö või teaduse pärast korraga hulgi pilte hilisemaks kasutamiseks jäädvustada? Ühekaupa neid oma telefoni või tahvlisse sikutada on tüütu ja pikaajaline protsess.

 

Õnneks on Eduardo Rocha sinu eest juba hoolitsenud. Apple Store’is on saadaval suurepärane rakendus väga ühemõttelise nimega Save Images – Downloader for Safari. Rakendus on täiesti tasuta ning selle kasutamine ülimalt lihtne.

Kui oled rakenduse oma iPhone’i või iPadi LAadinud, siis edasine on lapsemäng.

Ava Safari veebilehitseja ning vajuta ekraani alaservas olevale jagamisnupule (ikoon on kastike, millest nooleke üles suunatud). Avanenud akna alumises reas liigu sõnani “More” ja vajuta sellel. Avanenud aknas vali rida “Save images” ja aktiveeri see. Done.

Piltide allalaadimiseks mine soovitud leheküljele ning vajuta taas juba tuttavale jagamisnupule. Nüüd vali avanenud akna alumisest reast ikoon kirjaga “Save images”. Avanenud aken näitab sulle nüüd kõiki veebilehel olevaid pilte. Vajuta lehe paremas ülanurgas olevale kirjale “Select”. Nüüd on valikuid kaks. Kui sul on vaja kõiki veebilehel olevaid pilte, siis lehe alumises vasakus nurgas on samuti kiri “Select” – vajuta sellele ning kõik lehel asuvad pildid ongi sinu tahvlis või telefonis. Kui aga sa kõiki pilte ei taha, siis vajuta ükshaaval neile piltidele, mida soovid.

Boonusena näitab rakendus nii pildi formaati (jpg, png, tiff jne), suurust pikslites kui ka täpset aadressi veebis.