JBL-i uutel juhtmevabadel nööpkuularitel on puutetundlik ekraan

#kõrvaklapid #müra summutamine
2 min lugemine

JBL andis hiljuti teada uutest Tour Pro 2 juhtmevabadest klappidest, millel on kohanduv mürasummutus ja laadimiskarbike 1,45tollise puutetundliku LED ekraaniga, mis meenutab nutikella ekraani.

 

Maailma esimene nutikas kõrvaklappide pesa lubab jätta telefoni taskusse.

 

Laadimiskarbi ekraanil saab liikuda mitmete nn akende vahel, mille abil vahetada muusikat, muuta kõrvaklappide seadeid, aga ka võtta vastu kõnesid, sõnumeid ja sotsmeedia märguandeid. JBL paigutab need funktsioonid “produktiivsete” alla, mis võib täitsa tõsi olla, eriti inimeste puhul, kellel pole nutikella või kes hoiavad telefoni mitte nii lihtsasti kättesaadavas taskus või näiteks kotis.

 

Portrait Of Young Caucasian Stylish Man On Sunny Day In The City.

 

Tour Pro 2 klapid võimaldavad Bluetooth 5.3 LTE ühendust ja kestavad JBL-i sõnul kuni 40 tundi. Klapid ise suudavad järjest mängida kuni 10 tundi, enne kui need tuleb karpi laadima panna. Kui see nii ka olema hakkab, siis on tegu väga hea akukestvusega. Tour Pro Plus eelmise aasta klapid lubasid kokku 32 tundi akut ja 6 tundi ühe kasutamisega. Tegelik akukestvus osutus testides siiski vastavalt 16,8 ja 4,2 tunni pikkuseks. Lisaks leiab Tour Pro 2 klappidest kuus sisse-ehitatud mikrofoni nagu oli ka Tour Pro Plus klappides, kirjutab The Verge. Kui aku saab olema seekord tõesti parem ja mikrofonid head, siis võib tegu olla tõeliselt vingete klappidega. Värvivalikus on mustad ja “šampanja” toonis klapid, mis jõuavad tootja sõnul Euroopas müügile järgmise aasta jaanuaris hinnaga 249 eurot.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.