Inspira kanal aitab pühade ajal kodudes jõulumeeleolu luua

#Inspira #jõulud
3 min lugemine

Detsembri viimased nädalad toovad Inspira kanalisse tiheda ja sündmusterohke teleprogrammi, mis pakub meelelahutust väga erinevatele maitsetele.

 

Inspira eetrisse jõuavad mitmed jõulufilmid ja kontserdid ning põnevust pakkuvad otseülekanded.

 

Jõulufilmid, „MasterChef Eesti“ finaal ja sport

Jõuludele eelneval nädalal näeb Inspiras mitmeid südamlikke jõulufilme. Valikus on „Jõulud koos sinuga“, „Nantucketi jõulud“, „Täiuslikud jõulud“ ja paljud teised.

 

23. detsembri õhtul jõuab kätte kaua oodatud hetk ning selgub, kes pärjatakse järgmise Eesti MasterChefi tiitliga ja võidab 10 000€, kuna eetrisse jõuab „MasterChef Eesti“ finaalsaade. Ela kaasa põnevale kokanduslahingule 23. detsembril kell 21.00!

Vaatan saadet

 

Kõikidele spordisõpradele midagi! 22. detsembril saab veel viimast korda sellel aastal elada kaasa Paf Eesti-Läti korvpalliliiga kohtumisele.

Vaatan mängu

 

Kaunis muusika jõuluaega

21. detsembril toimub ansambli 2 Quick Start 30. juubelikontsert, mis leiab aset Unibet Arenal. Täispikal show’l tulevad esitusele legendaarsed hitid läbi kolme aastakümne ning oodata on põnevaid üllatusi nii külaliste kui tehniliste lahenduste näol. Saa osa juubelipeost 21. detsembril algusega kell 21.10 Inspira kanali vahendusel!

Vaatan kontserti

 

Veetke jõululaupäeva õhtupooliku muusikaliste elamuste seltsis. Eetrisse jõuab salvestus käesoleva aasta alguses toimunud Rita Ray albumi „A Life of Its Own“ esitluskontsertist, kus astus bändiga koos lavale suurejooneline 25-liikmeline keelpillidest koosnev ÜENSO orkester.  Lisaks, toome uuesti teieni armastatud rokkansambli Rock Hoteli viimase kontserti, mis toimus 2022. aasta kevadel Kõue mõisas.

 

Laula mu laulu“ viimase hooaja osalised on veel viimast korda kogunenud ühe katuse alla, et esitada uues ja üllatavas kuues oma lemmik jõululaule. Õdusasse Kernu mõisa on jõulupeole saabunud Grete Paia, Siiri Sisask, Anett Kulbin, Stefan Airapetjan, Jalmar Vabarna, Stig Rästa ja Tom-Olaf Urb ehk Reket. „Laula mu laulu“ jõulueri 24. detsembril kell 21.00 Inspira kanalil.

Vaatan seriaali

 

26. detsembri kell 19.00  toimub Inspira kanalil otseülekanne kontserdilt „Eesti gruuv 1970-80ndad“, kus esinevad Rita Ray, Robert Linna ja Ivo Linna. Nad toovad lavale 1970ndate ja 1980ndate Eesti muusika pärlid, mida mõjutasid funk, soul ja džäss. Kontserdil astuvad üles ka Lexsoul Dancemachine ja ÜENSO Riivo Jõgi juhatusel, lisaks erikülalistena saksofonist Lembit Saarsalu ja helilooja-pianist Tõnu Naissoo.

 

Aasta viimase nädala vältel jõuavad uuesti Inspira kanalile viimasel kahel aastal toimunud kontsertülekannete salvestused. Toome teieni Beach Grind 2022 ja 2023 parimad palad, 30.-31. detsembril Viljandi pärimusmuusikafestival 2023 valitud esitused ja 30. detsembril kell 22.00 palavalt armastatud NOËPi staadionikontserti. Lisaks vallutavad ekraanid uuesti Trad.Attack! (29.12 kell 21.00), Anne Veski (25.12 kell 21.00), 5Miinust ja Puuluup (26.12 kell 21.00), Metsatöll (27.12 kell 21.00) ja paljud teised!

 

31. detsembril lõpetavad aasta suurejooneliselt „Kristjan Järvi – Meelte videvik“ (kell 17.30), „Terminaator 35“ (kell 19.00) ja „Smilers XXX“ (kell 22.30).

 

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning ülekandeid kontsertidelt ja spordisündmustelt.

Kogu Inspira kanali sisu on kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, seega saab kõiki saateid ja ülekandeid soovi korral järelvaadata endale sobival ajal.