Inspira kanal üllatab ainulaadse muusikaelamuse ja mitmete uute sarjadega

#Inspira #sünnipäev #telia tv
2 min lugemine

Inspira kanal tähistas jaanuari lõpus 4. sünnipäeva, mille puhul jõuab Telia TV klientidele eksklusiivne üllatus. Lisaks kergitame saladuseloori ning räägime, millised uued seriaalid jõuavad Inspira vahendusel siinse telepublikuni. 

 

Inspira 4. sünnipäeva puhul jõuab 18. veebruari õhtul kanali eetrisse ainulaadne kontsert Inspira Unplugged, kus astuvad hubases miljöös lavale Trad.Attack!, Elephants From Neptune, Liis Lemsalu, Yasmyn ning Daniel Levi. 4. sünnipäeva puhul tuleb igalt artistilt esitlusele 4 laulu.  

Inspira tootejuht Kätlin Looguse sõnul on kanal olnud alates oma sünnist tuntud kvaliteetsete otseülekannete ja kontserdite poolest, mis on alati vaatajate seas väga populaarsed.

„Seetõttu otsustasime ka sünnipäeva puhul just muusikalist elamust pakkuda. Idee teha n-ö unplugged kontsert sündis soovist kogeda eelkõige hubast ja intiimsemat esitust. Inspiratsiooni saime sellistest rahvusvahelistest formaatidest nagu BBC Live Lounge või Austraalias populaarne Like a Version. Kusjuures ka meie palusime artistidelt, et nad esitaksid enda versioonis ühe sellise loo, mis ei ole nende oma repertuaarist ja tulemused said absoluutselt võrratud,“ märkis Loogus.

2024. aastal on Inspirasse tulemas veel palju põnevat uut sisu. 1. veebruarist alustas värske reisiseiklus „Bellingshauseniga Arktikas: Loodeväil“, kus Tiit Pruuli juhtimisel viib purjelaev Admiral Bellingshauseni järgmine merereis vaatajad Atlandi ookeanist Vaiksesse ookeani. Vaata reisisaate esimest osa juba siit.  

Kevadel jõuab ekraanidele kodumaine komöödiaseriaal „Siis kui elu maitses hästi“, mille peaosas mängib armastatud näitleja Mait Malmsten.  

Lisaks on kevadhooajal oodata Inspirasse dokumentaalseriaali, mis räägib Lenna Kuurmaa ning tema pere elust ja tegemistest kaunil Setomaal.  

Sügishooajal saab aga rännata Onu Raiu seltskonnaga Kesk-Ameerikasse, mil eetrisse jõuab armastatud reisisaate „Üle ja ümber“ uus hooaeg, ning perekond Milderitega Marokosse saates „Pea ees vette. Maroko“.  

Läbi kogu aasta jõuavad Inspira vaatajani loomulikult ka otseülekandeid erinevatelt kontserditelt ja sündmustelt ning spordisõpru rõõmustavad jätkuvalt Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mängude ülekanded.  

  

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini. 

Kogu Inspira kanali sisu on kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, seega saab kõiki saateid ja ülekandeid soovi korral järelvaadata endale sobival ajal