Hobuse eest hoolitsemine, nagu me teame, pole lihtne ülesanne. Tuleb teda treenida, toita, arsti juures käia ja loomulikult ka talli küürida. Ometi on Star Stable Online mängus seda kõike teha ülimalt meeldiv. Selles mängus antakse sulle virtuaalne hobune ja privileeg tema eest hoolitseda ja koos aega veeta. Tuleb välja, et hobuse omamisel on tõesti ka oma elu.

 

Toome sinuni 5 põhjust, miks see seikluslik mäng ette võtta

 

Valik on sinu

Nagu ikka rollimängudes, saab ka siin kujundada oma neljajalgse sõbra ja ratsaniku täpselt oma käe järgi. Alates sadulast kuni hobuse karvavärvini. Samuti saab hobuseomaniku teha isikupäraseks valides sobiva silmavärvi, soengu, saapad ja isegi meigi.

 

Lõputult tegevusi

Kui juba hobusega sõitma minna, siis võib kindel olla, et juhtub midagi huvitavat. Festivalid, võistlused ja rännakud tulevad ette üsna tihti, et teha mängu atraktiivsemaks. Hobuse treenimine ja võistlustel osalemine on osa lõbust.

 

Mitte ainult ratsutamine

Aega tuleb pühendada hobuse vajadustele käies eri kohtades, kuid see ei muutu rutiinseks. Pigem suurendavad kohustused mängija ja hobuse vahelist sidet. Renoveerida tuleb ka talli, mida on koos hobusega teha väga huvitav, nõudes head tiimitööd.

 

Lõputu avastamine

Iga kord, kui sadulasse hüppad, ootab avastamist maagiline maailm. On inimesed, kellega kohtuda, ilusad väikelinnad, mida avastada, ja muidugi avarad väljad, millest läbi rännata. See tekitab tunde nagu oleks mängumaailm, mis ümberringi laiub, päriselt elus ja elav.

 

Iganädalased videod

Igal nädalal leiab mängija uue video. See võib olla mõnest eesootavast tegevusest või mõni nostalgiline meenutus olnust. Või siis hoopis muusikavideo kuulsa poppstaari esituses!

Kindlasti mõni suur filosoof on kuskil öelnud, et elu hobusega on parem. Proovigem siis järgi!

 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.