Gameboy Tetris oma teleshow’st: sealt on võimalik 1. aprilli nalju õppida

#Gameboy Tetris #Gameshow Tetris #Telia Play
2 min lugemine

Telia tõi kevadel turule just nooremale generatsioonile suunatud striimingteenuse Telia Play, kus näeb eksklusiivselt ka Gameboy Tetrise teleshow’d Gameshow Tetris.

 

Gameshow Tetrise näol on tegu uue ja raju mängusaatega, kus erinevad Eesti staarid saavad maitsta vana hea tüngakõne retsepti.

Saatejuhi Gameboy Tetrise sõnul pole Eestis hetkel ühtegi sellesarnast telesaadet.

„Me näitame teie jaoks armastatuid inimesi uuest ja tundmatust küljest. Lisaks saavad vaatajad saatest õppida nalju, kuidas oma 1. aprilli sisustada,“ tutvustas artist saate sisu.

Kui uurime Gameboy käest, kas ta on ka ise kunagi mõne tüngakõne saanud, saame vastuseks, et sellist olukorda talle ei meenu. „Kui minu vastus annab aga kellelegi idee seda teha, siis kättemaks saab olema valus – Gameshow Tetris stiilis,“ hoiatab ta.

Selleks, et Gameshow Tetrise sisust ja seal osalevatest staaridest parem ülevaade saada, soovitab Gameboy saade Telia Play keskkonnast üles otsida ja mängima panna. „Ma ei ole ühtegi halba tagasisidet veel kuulnud. Lihtsalt mine ja vaata ning kindlalt ei pea pettuma.“

Lisaks Gameshow Tetrisele pakub Telia Play kasutajale laia valikut filme, sarju ja meelelahutust nii arvutis, tahvlis kui telefonis ning värske teenuse vahendusel saab kaasa elada nii Inspira kui HBO, mis täieneb pidevalt.

Telia Play puhul kehtib 30-päevane prooviperiood, mille jooksul on teenuse kasutamine registreerunud kasutajatele tasuta. Teenuse saab endale vormistada läbi Telia iseteeninduse ning selleks ei pea varasemalt olema Telia klient. Peale prooviperioodi kehtib teenusele kuutasu (9€).

Telia Play on mõeldud eeskätt „ma ei vaata telerit“- tüüpi inimesele, kes samal ajal naudib põnevate filmide ja seriaalide ahelvaatamist.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.