Ehita oma unistuste akvaarium mängus Fishdom

#mäng #meelelahutus
1 min lugemine

Mäng, mis tundub lihtsam kui tegelikult on.

 

Fishdom on mäng, mis ühendab pusle-tüüpi mängu akvaariumi ehitamisega. Saades kokku vähemalt kolm erinevat veealust sümbolit, annab see jõudu ainult juurde ja nii on võimalik mänguplatsil korralikku puhtastustööd teha ja punkte teenida. No umbes nii nagu Candy Crushis. Lisaks saab mööda akvaariumi oma tegelase ehk kalakesega ringi ujuda ja teisi kalu ampsates punkte teenida.

 

 

Mängu teeb eriliseks võimalus ehitada omaenda akvaarium. Iga taset ületades tekib võimalus lisada dekoratsioone või teha tutvust uute troopiliste kaladega. Võta aega, et oma kalakesi toita ja nendega mängida, samal ajal ületades väljakutseid. Värviline akvaariumielu sobib pimedatesse õhtutesse väga mõnusalt.

Nipinurk! Pane tähele, et sul on kindel arv käike, et tase läbi teha. Osad käigud on power-käigud, millel on tohutu jõud – säästa neid olukordadeks, kui tõesti on vaja.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.