Diil pakub suveks piiramatu mahuga mobiilset internetti

#Diil #mobiilne internet #piiramatu maht #Pirgit Jalasto
1 min lugemine

Mobiilioperaator Diil muutis oma 90 GB mahuga mobiilse andmeside paketi suvekuudeks piiramatu mahuga paketiks.

 

“Kuna suveperioodil kulub nii kodukontoris töötades, pidevas liikumises olles kui ka puhkust nautides tavapärasest rohkem mobiilset internetti, pakume Diili klientidele terveks suveks võimalust kasutada piiramatu andmemahuga paketti,” sõnas Diili erakliendi segmendijuht Pirgit Jalasto.

Piiramatu maht kehtib Diil 90 GB paketile 1. maist kuni 31. augustini ning seda võimalust saavad kasutada nii kõik praegused kui ka uued kliendid. Samuti sisaldab kõnealune pakett 8 GB mobiilset internetti Euroopa Liidus kasutamiseks.

Jalasto kinnitusel pakub piiramatu mahuga pakett suurepärast võimalust kasutada kiiret 4G mobiilset internetti just seal, kus vaja ning täpselt sellise seadmega, nagu parasjagu tarvis. Nii pole internetiühenduse kasutamiseks vaja pidevalt luua oma telefoniga hotspot’i ega otsida WiFi võrku.

Lisaks on näha, et Diili klientide poolt tarbitavad mobiilse interneti mahud pidevalt kasvavad. “Aina enam on selliseid kliente, kes kasutavad oma Eesti paketti ka Euroopa Liidus reisides, maksmata selle eest eraldi veel lisaks,” ütles Jalasto.

Diili piiramatu paketi pakkumisega saab täpsemalt tutvuda Diili veebilehel, kus on ühtlasi võimalus paketi kõrvale valida soodsatel tingimustel süle- või tahvelarvuti.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.