„Apteeker Melchiori“ esimene osa jõudis Telia videolaenutusse

#Apteeker Melchior #Birjo Kiik #telia tv #videolaenutus
2 min lugemine

Alates sellest nädalast saavad “Apteeker Melchiori” fännid vaadata kodumaise krimitriloogia esimest osa Telia videolanutuses.

 

“Apteeker Melchiori” produtsent Tanel Tatteri sõnul oli 15. aprillil esilinastunud triloogia esimest osa seni võimalik näha ainult kinodes, kus filmile jagus vaatajaid lausa poole aasta jooksul.

„See on erakordselt pikk kinolevi periood, mis näitab inimeste kõrgendatud huvi apteeker Melchiori seikluste vastu. Nüüd on kätte jõudnud hetk, mida Melchiori fännid on meilt ammu küsinud – filmi saab vaadata kõikidel levinumatel kodumaistel voogedastusplatvormidel mugavalt oma kodus.“

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik ütles, et kuna filmid apteeker Melchiorist on toonud sel aastal kinodesse rohkem Eesti inimesi kui üksi teine kodumaine või välismaine film, siis ennustatakse triloogiale suurt edu ka Telia videolaenutuses.

„Ühtlasi tuletame meelde, et Telia 1 pakkumisega liitunutel ehk klientidel, kes kasutavad kolme Telia põhiteenust (TV teenus, koduinternet, mobiilne internet), on võimalik igas kuus valida endale meie videolaenutusest kaks tasuta filmi,“ lisas Kiik.

Triloogia esimene osa ”Apteeker Melchior” Telia videolaenutuses:
https://www.teliatv.ee/#/film/55955

Oktoobris toimuvad “Apteeker Melchiori” rahvusvahelised esilinastused – film valiti USAs, Jaapanis ja Indoneesias toimuvate filmifestivalide programmi. „Põnevaid uudiseid Melchiori maailmast on aga veelgi tulemas. Näiteks jõuab uuel aastal jõuab kinodesse triloogia kolmas osa „Apteeker Melchior. Timuka tütar,“ tõi Tanel Tatter välja.

Triloogia esimest osa ”Apteeker Melchior” on kinodes vaatamas käinud 129 000 inimest. Teine film ”Apteeker Melchior. Viirastus” on kogunud tänaseks üle 76 000 kinokülastuse ja see jookseb eksklusiivselt ainult kinodes veel vähemalt selle aasta lõpuni, aga tõenäoliselt ka kauem. Triloogia lõppvaatus ”Apteeker Melchior. Timuka tütar” esilinastub kinodes uue aasta esimeses pooles.

 

Artiklis kasutatud fotod: Robert Lang

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.