Aprillis jõuab Inspira kanalisse matkasaate „Rabaradapidi“ talvine retk

#Heleri Hanko #Inspira #matkasaade #Rabaradapidi #telia tv
1 min lugemine

Aprillis hakkab Telia telekanal Inspira näitama kodumaise matkasarja „Rabaradapidi“ teist hooaega, mis toob sedakorda televaatajani enam kui 600-kilomeetrise jalgsimatka läbi talvise Eestimaa.

 

Sügishooajal Inspira vaatajate südamed võitnud Heleri Hanko on tagasi matkaradadel ning sel korral võtab ta ette Eesti pikkuselt teise matkaraja Penijõe-Aegviidu-Kauksi suunal.

Selleks tuleb jalgsi läbida ühtekokku 614 kilomeetrit ning ekstreemseks muudab ettevõtmise asjaolu, et matkaraja läbimine toimub aasta kõige külmemal kuul ehk veebruaris.

Talvekülma ja heitlikku ilma trotsides läbitakse taaskord kauneid kodumaa paiku ja RMK lõkkekohti. Matkateele jäävad sel korral Matsalu rahvuspark, lummav põhjarannik, mahajäetud kaevandused ning lõpuks ka Peipsi järve kallas.

Et televaatajaid julgustada ja inspireerida, on taas oodata saatesse erinevaid külalisi, kellest mõned proovivad Heleriga looduses ka talvekülmas ööbida. Külaliste nimekirjas on Aleksei Turovski, Romet Vaino (Metaloodus), Tuuli Rand, Sandra Raju, Gita Siimpoeg ja mitmed teised.

Inspira kanali originaalsarjale „Rabaradpidi: Talvematk“ saab kaasa elada alates 3. aprillist. Saadet näeb  laupäeviti algusega kell 19:00 Telia TV Inspira kanalil.

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.