Apple’i fännid, tõmmake kalendrisse punane ring – uus MacBook Air on tulekul

#apple #iOS #iPhone #Macbook Air
2 min lugemine

The Forbes teatab viimastele kuulujuttudele tuginedes, et sellesuvisel Apple’i arendajatele suunatud üritusel, mis toimub 4. juunil, avalikustab tehnikahiid uued iPhone’id ja MacBook Airid.

 

Apple korraldab tavaliselt kolm iga-aastast suurt avalikkusele ja meediale suunatud esitlust, millel räägitakse uutest plaanidest, demonstreeritakse uusi tooteid ja palju muud.

Kogu info põhineb kuulujuttudel ja mitte midagi pole sajaprotsendiliselt kindel, kuid suure tõenäosusega saavad Apple’i kasutajad näha uut iPhone SE-d ja MacBook Airi.

 

Apple iPhone SE 2

 

Inimesed soovisid minevikus suuremaid telefone hetkeni, kuni need läksid liiga suureks ning siis soovitigi jälle väiksemaid telefone. Apple on seda kuulnud ning sel aastal näeme kindlasti järglast SE-le, kuid osade allikate sõnul võib see sündmus edasi lükkuda sügisesse. Allikate sõnul hakkab uus telefon sarnanema iPhone X-le, kus ekraan on äärest-ääreni. Suurus pole telefonil veel kindel, kuid see peaks tõenäoliselt olema väiksem kui iPhone X-l. Kogu informatsioon on veel poolik ja telefoni kavandi lekkeid pole internetiavarustesse jõudnud, kuid hoiame teid kursis kogu uue infoga, kui midagi peaks kuulda olema.

 

Uuem ja kiirem Apple A12 kiip

 

Apple’i eelmine A11 Bionic-kiip kasutas 10 nanomeetrist tehnoloogiat, kuid uus peaks kuulujuttude järgi tulema 7-nanomeetrine kiip, mis tähendaks palju efektiivsemat ja pikema akukestvusega tehnoloogiat. Tänu uuele kiibile muutub telefonide võimsus.

 

 

Uus ja parem iOS 12

 

Järjekordne uuendus tarkvaraliselt, mis saab uusi disainielemente ja täiustab vana iOS 11 versiooni. Tehnoloogiaportaalid soovivad näha cross platform’i lahendust, mis tähendab, et iPhone, iPad ja Mac jookseksid kõik ühtemoodi. Sarnaselt Windows 10-ga. Samuti muutub NFC kättesaadavamaks tarkvara arendajatele ja sellele lisandub uusi funktsioone nagu uste avamine telefoni abiga.

 

Kiirem ja ilusam MacBook Air – kas tõesti?

 

Pikka aega oleme oodanud uut MacBook Airi, mis pole tulnud ega tulnud. Kas sel aastal on teisiti? Tõepoolest on Apple uuendanud arvutit igal aastal, kuid ainult sisemiselt ja välimus on jäänud samasuguseks alates 2008. aastast. Kuulujuttude järgi võib oodata arvutis uut USB-C-d; uut välimust; võimsamat ja kiiremat riistvara; madalamat hinda ja paremat ekraani.

 

 

Soovin veel kord meelde tuletada, et kõik eelnev põhineb kuulujuttudel ning ei pretendeeri absoluutsele tõele.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.