Fold3 ja Flip3 on lõpuks esimesed volditavad telefonid, mida võib soovitada. Aga kellel neid vaja võiks olla? Otseselt mitte kellelgi. Aga need on ägedad!

 

Pikka aega, ja tegelikult siiani, näevad telefonid äravahetamiseni sarnased välja. Need Samsungid on aga midagi teistsugust. Ja esimesed, mida võib julgelt soovitada. Need on vastupidavamad, kui nende eelkäijad ja IPX8 veekindlusega, elades üle vette kukkumise, kuigi ümbrist tasub nende küllaltki kalliste telefonide puhul siiski kasutada.

Flip3 on sarnasem nö tavapärasele nutitelefonile. Kujuta ette enda praegust telefoni, aga võimalusega see voltida pooleks. Nii saad suure ekraaniga telefoni, mis seejuures taskus tundub nagu väike märkmepaberipakk. Selline lahendus ei saa ju mitte meeldida? Samuti ei võta see palju ruumi öökapil.

Fold3 kogu mõte on võimalus kogu täiega rööprähelda. Seda avada on nagu raamatut. Su käte vahele laotub 7,3 tolline ekraan ja saad lihtsalt jooksutada korraga mitmeid äppe, üksteise kõrval, ilma et peaks nende vahel hüppama, kirjutab Wired. See telefon pole lihtsalt reklaamitrikk, vaid tõesti muudab viisi, kuidas telefoni kasutad. Ainus, mis tagasi hoiab, on kõrge hind.

Kokkuvõttes on mõlemad head telefonid ja kindlad ostusoovitused. Mõlemaga, eriti Foldiga käib kaasas kõrge hind aga Samsung saab seda endale lubada, tõsiseltvõetavaid konkurente veel pole ja kes midagi omanäolist ja samas ka praktilist soovib, siis saab oma raha eest väga hea seadme, mis on valmis toode, mitte enam riski peale minemine katsetusega. Seega pole ka ime, et ma olen hakanud nägema järjest rohkem pereemasid, kes käekotist Fold3 nagu muuseas välja võtavad, et erinevate äppide vahel samaaegselt toimetama hakata või härrasmehi, kes hindavad Flip3 väikseid mõõte, mida saab kanda kitsaste pükste taskus, ilma et korpuse kandilised servad välja pressiksid.