Tinderis saab nüüdsest blokeerida inimesi nende telefoninumbri põhjal

#Tinder
2 min lugemine

Tinder pakub lõpuks ometi võimalust vältida endisi elukaaslaseid, sõpru, kolleege, sugulasi ja kõiki teisi, kellega ei tahaks kohtinguäpis kokku joosta. Ettevõte avaldas üle-eelmisel nädalal uudise, mille kohaselt saab hakata inimesi telefoninumbri kaudu blokeerima.

 

Romantikud saavad funktsioonile ligi seadetest “Block Contacts” menüüst, kust saab valida, milliseid kontakte soovitakse blokeerida. See tähendab, et blokeeritud inimesed ei ilmu kasutaja Tinderisse ja vastupidi.

 

 

Rakendusse saab laadida kõik telefonis olevad kontaktid või lisada ükshaaval. Tinderi sõnul ei hoiusta nad oma serveris kõiki kontakte, vaid ainult neid, kes on otsustatud blokeerida ning alati saab isikutelt blokeeringut maha võtta või siis kogu laetud nimekiri nn lahti ühendada. Blokeeritud kontaktid ei saa selle kohta mingit märguannet, kui neid on blokeeritud. Kes on Tinderit kasutanud see teab, et pole kuigi lihtne välja selgitada, kas endine abikaasa või mõni muu kohtinguks mittesobiv isik üleüldse on Tinderis. Tegu on rohkem ennetava meetmega, kirjutab The Verge. Valmis tuleb olla ka selleks, et kui blokeeritud inimene on vahetanud telefoninumbrit ja liitub seejärel Tinderiga, siis ta konto koos näopildiga võib ikkagi välja ilmuda.

Kasutajad on ammu soovinud võimalust ebamugavaid kohtumisi kohtinguplatvormidel vältida. Ja lõpuks ometi näib selleks olevat võimalus. Kirjeldatud funktsioon on jäänud tegelikult aastaid hiljaks. Pole teada, miks Tinderil võttis nii kaua aega, et võimalus teatud inimesi vältida, välja tuua, kuid loodetavasti siis uuematel kasutajatel õnnestub mitte teada saada, mis tunne on Tinderis oma ekspartneri otsa sattuda.

 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.