Telia valikusse on lisandunud TnB kõrvaklapid

#kõrvaklapid #TnB
2 min lugemine

Möödunud aasta lõpust alates on Telia tootevalikut kõikide muusikasõprade rõõmuks rikastanud TnB nimelise ettevõtte poolt valmistatud kõrvaklapid.

 

Tegemist on kompaniiga, mille juured asuvad Prantsusmaal ning millel on vanust juba ligi 30 aastat. Lisaks kõrvaklappidele valmistab firma tegelikult veel näiteks telefonide lisatarvikuid autodesse, statiive, laadijaid ja kõiksugu muid nutividinaid. Kõiki neid ühendab aga keskendumine disainile ning väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Seega saab TnB brändi tooteid soetades omanäolise ja eristuva välimusega seadme, mis on kvaliteetne, kuid ei maksa palju.

 

Kõrvaklapid

 

Telia on TnB puhul keskendunud kõrvaklappidele ning pakub hetkel kümmekond erinevat mudelit. Kategooriate vaates jaguneb valik kaheks. Traditsioonilised suured ehk kõrvu katva disainiga kuularid ja tõeliselt juhtmevabad ehk kõrva sisse käivad eksemplarid.

 

Suured ja mugavad

 

Suurtest klappidest on valikus näiteks C Sound, mida on võimalik ühendada nii näiteks arvuti 3,5 mm pessa kui ka telefoni USB-C sisendisse. Väljundi vahetamiseks on komplektis kaasas vastav adapter.

Kes aga eelistab juhtmevaba ühendust, saab valida HTAG-id. Need Bluetooth kõrvakapid on mõnusate paksude polsterdustega ning kaua kestva akuga. Lisaboonusena saab aku tühjenemisel siiski kasutada ka 3,5 mm audiokaablit.

Vägagi erilised on aga stiilsed juhtmevabad lastele mõeldud kõrvaklapid KIDY. Kuna lapsed on täiskasvanutest füüsiliselt väiksemad, kipuvad tavalised kapid neile sageli liialt suureks ja ebamugavaks jääma. Lahenduseks ongi spetsiaalselt lastele mõeldud mudel, millel on rõõmsavärviline välimus ja sisseehitatud maksimaalne helitugevuse piiraja, mis tähendab, et helinivoo ei ületa kunagi 85 dB ja on seega ohutu kõrvadele. Lisaks on komplektis kaasas kleepsud et kõrvaklappe veelgi isikupärastada.

 

Väikesed ja juhtmevabad

 

Kõrvasisestest variantidest on aga samuti pakkuda mitut erinevait toodet. Kõiki neid ühendab tõeline juhtmevabadus, lihtne kasutamine ning eriline disain. Aga loomulikult ka võimalus kasutada mugavat laadimis- ja hoiukarpi, teha telefonikõnesid ja ühilduvus nii Android kui Apple seadmetega. Valikus on isegi nisukiude sisaldav ehk loodussõbralik Eco TWS.

 

Kokkuvõtteks

 

Kokkuvõtteks tasub seega järgmiste kõrvaklappide valimisel TnB mudelitele pilk peale heita ning julgelt proovida. Kogu tootevalikuga saab tutvuda siin

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi