Telia e-poes algas uute OnePlus 7 mudelite eelmüük

#eelmüük #OnePlus 7 #telia e-pood
1 min lugemine

Teisipäeval, 14. mail esitles telefonitootja OnePlus kahte värsket mudelit ehk OnePlus 7 ja OnePlus 7 Pro’d, mida saab juba Telia e-poest eelmüügi korras soetada.

 

Uusi OnePlusi mudeleid iseloomustavad suur ja kvaliteetne ekraan, võimekad  kaamerad ning tippmudelile kohane mälumaht ja kiire protsessor.

Halli värvi OnePlus 7 on Telia e-poes saadaval 128 GB mälumahuga ning selle mudeli eelmüük kestab 3. juuni hilisõhtuni. Tavamüük ja eeltellimuste tarned algavad 4. juunil.

Sinist värvi OnePlus 7 Pro on saadaval 256 GB mälumahuga ning mudeli eelmüük kestab kuni 20. mai hilisõhtuni. Tavamüüki jõuab mudel 21. mail ning samast kuupäevast algavad ka eeltellijate tarned.

OnePlus 7 hind on Telia e-poes 549 eurot ja OnePlus 7 Pro hind 749 eurot, mis on tipptelefonide arvestuses igati mõistliku tasemega.

OnePlus 7 uute mudelite tehniliste näitajatega saab lähemalt tutvuda Telia e-poes.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.