Telia e-poes algas Galaxy Note10 ja Note10+ eelmüük

#eelmüük #Galaxy Note10 #telia e-pood
2 min lugemine

Samsung esitles eile hilisõhtul oma populaarse Note-seeria uusi telefone Galaxy Note10 ja Note10+, mille eelmüük algas Telia e-poes täna hommikul.

 

Samsungi teatel jõuab Galaxy Note10+ kasutajateni ajaloo suurima ekraaniga, mis ulatub 6,8 tollini. Note10 pakub aga veidi väiksemat ehk 6,3-tollist ekraani.

 

 

Telefonidel on vastavalt 12GB ja 8GB muutmälu ning kuni 512GB ja 256GB salvestusruumi. Jätkuvalt on Note10 telefonidel olemas S Pen puutepliiats, mis lubab otse telefoni mugavalt märkmeid teha.

Telefoni tagaküljel on kolm kaamerat – telefoto kaamera tavaliste piltide tegemiseks ning lainurk- ja ülilainurkkaamerad, millega saab jäädvustada suuremaid objekte või inimeste gruppe, mis muidu nii hästi kaadrisse ei mahuks.

Uute telefonidega saab lähemalt tutvuda Telia e-poes.

Galaxy Note10 ja Note10+ eelmüük algas Telia e-poes 8. augusti hommikul ning kestab 22. augustini. Eelmüügist tellijad saavad seadme Note10+ eelisjärjekorras kätte juba alates 12. augustist ning Note10 seadmete tarned algavad 19. augustist.

Seejuures saab Note10 näidistega juba lähipäevil tutvuda Telia suuremates esindustes Tallinnas ja uues Tartu Lõunakeskuse esinduses.

Kaasa tasuta kingitus

Note10+ telefoni ostja saab Samsungi poolt kaasa ka tasuta kingituse Samsung Galaxy Buds kõrvaklappide näol (piiratud koguses!).

Galaxy Note10 hind on Telia e-poes 949 eurot, Note10+ mudeli puhul aga 1099 eurot. Lisaks pakub Samsung mõlema mudeli ostjale 100€ lisaboonust, kui klient tagastab oma vana seadme. Lisainfot selle kohta leiab veebilehelt www.tagasiost.ee

Uute telefonide tavamüük erinevates kanalites algab alates 23. augustist.

Telia Eesti kauba ja seadmete valdkonnajuhi Pepe Aaviksoo sõnul võtavad Galaxy Note10 ja Note 10+ kokku parima, mida Korea tehnoloogiahiid sel aastal telefonide segmendis pakub.

„Kindlasti on tegu huvipakkuva seadmega, eriti kui inimene ootab oma ühest peamisest igapäevasest tööriistast tehnoloogia viimast funktsionaalsust, suurepärast disaini ja parimat kasutuskogemust. Kuigi viimastel aastatel on osa tarbijaid ehk tundnud, et nutitelefonide innovatsioon on jõudnud lõpusirgele, siis Note10 esmalt väiksena tunduvad parendused on tegelikkuses märkimisväärne samm edasi. Julgustan kõiki juba lähipäevil külastama Telia suuremaid esindusi Tallinnas ja uuenenud Tartu Lõunakeskuse esindust, kus saab omal käel seadmetega tutvuda  ning usun et huvilised saavad positiivse üllatuse osaliseks,“ märkis Aaviksoo.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.