Motorola teeb volditavate telefonidega veel ühe katse

#motorola #nutitelefon
2 min lugemine

Motorola on ametis uue kokku käiva telefoni leiutamisega. Kaks erinevat mudelit on varasemalt juba tehtud ja kannavad, nagu ka uus, Razr’i nime. Kuigi Motorola on tuntud ja pikaaegne tootja, siis praegu teeb nende telefone Lenovo. Igal juhul ei ole uue töös oleva telefoniga väga kõrget latti vaja ületada, sest kaks eelmist ja ühtlasi esimest volditavat nutitelefoni olid keskpärased, küll aga hinna poolest väga kallid.

 

2021 aasta tõi meieni lõpuks kas klapitavad või kokku murtavad telefonid, mis päriselt ka töötasid, mida hakkasid kasutama pereemad, kontoritöötajad, müügimehed – ühesõnaga tavalised inimesed. Murtavad telefonid pole enam entusiastide pärusmaa, kes on valmis kõike ägedat katsetama, mis aga ei pruugi veel väga hästi töötada. Need head telefonid tulid välja mitte Motorola, aga Samsungi nime alt.

Motorola ei ole andnud alla ja küpsetab uut nutiseadet, millel on väidetavalt parem protsessor, kasutajaliides ja parem välja nägemine. Praegu on veel vara öelda, kuipalju kolmanda generatsiooni seade hakkab erinema eelmisest, kirjutab The Verge. Teise generatsiooni telefon oli ennekõike esimese täiendatud versioon.

Loodetavasti uus katse õnnestub paremini ja tuleb äge telefon, sest paraku eelmist kahte oli raske kellelegi soovitada. Igatahes Motorola pole alla andnud ja meie silmad saavad tõenäoliselt uut Razr’i mudelit veel näha.

Hoiame silmad lahti ja hoiame Digitarga lugejaid kursis, kui tuleb rohkem infot ja selgub, kas see uus telefon on midagi märkimisväärset või järjekordne nutiseade, mis unustatakse peatselt.