Milline näeb välja inimkeha seestpoolt?

#kasulikud rakendused
1 min lugemine

Kas oled kunagi mõelnud, milline näeb välja sinu keha? Mitte peegli ees, vaid naha all. Eks enda sisse ongi raske kui mitte võimatu näha. Just selleks on loodud Human Anatomy Atlas 2023, mis viib suurejoonelisele 3D-ringkäigule, õpetades anatoomia kõiki aspekte alates sidekirmest kuni bronhideni.

 

Mis selles ägedat on? 3D visuaalne sisu annab mikroskoopilise ülevaate kõigist inimkeha organitest. Avasta muu hulgas närvisüsteemi keeruline paigutus, seede- ja hingamissüsteemi toimimine ning luu- ja lihaskonna struktuuri dünaamika.

Pro tip. Kasuta keha ristlõigete lahkamiseks ja uurimiseks rakenduse liitreaalsuse funktsiooni. Kõige pikema inimluu sisemuse nägemine pakub kindlasti elamuse!

 

 

Kes on selle äpi taga? Bostoni linnas asuv ettevõte “Visible Body” koosneb biomeditsiinilise visualiseerimise ekspertidest, tarkvaraarendajatest, toimetajatest, kirjanikest ja anatoomiahuvilistest. Nad loovad õpilastele, õpetajatele ja tervishoiutöötajatele interaktiivset ja seejuures lihtsalt kasutatavat 3D anatoomia ja bioloogia sisu. Nende teiste rakenduste seast leiab Physiology & Pathology, Muscles & Kinesiology ja Anatomy & Physiology, kirjutab App Store.

Seega avastamist jätkub nii lastele kui ka täiskasvanutele. Inimkeha on hämmastav süsteem, mille kohta pole kunagi liiga palju infot.

Äpi leiab iOS-le ja Androidile. Head iseenda ja liigikaaslastega tutvumist!

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.