Lihtne lahendus, kui sa ei soovi oma iPhone’i rakendusi hinnata

#iPhone #Rakendused
1 min lugemine

Absoluutselt iga arendaja tahab teada, kuidas kasutajad hindavad nende (st arendajate) poolt higi ja vaevaga valmistatud rakendusi. Seepärast küsibki praktiliselt iga iPhone’i rakendus peale selle kasutamist meie käest, et kuidas me viie tärni piires oma kasutuskogemust hindame.

Autor: Erki Oras

 

Vähe sellest, peale seda, kui oled neile oma arvamust avaldanud, siis pakuvad arendajad diskreetselt võimalust ka mõne sõnaga oma arvamust põhjendada. Ja nii iga kord, kuni me selle rünnaku all nõrkeme ja lõdva käega arendaja pingutustele mingigi hinnangu anname. Ehkki arendajate käitumist võib mõista, siis vähehaaval võib selline uudishimutsemine nõrgema närvikavaga kasutaja üsna tigedaks ajada.

Kui sina ei soovi oma aega ega energiat kulutada rakendusele hinnangu andmiseks, siis on olemas üsnagi lihtne lahendus nendest tüütutest küsimustes lõplikult ja alatiseks vabaneda. Selleks tuleb siseneda iPhone’i sätetesse (Settings), valida sealt alajaotus App Store ning avanenud aknas deaktiveerida In-App Ratings & Reviews.  Olles niimoodi arendajate ponnistused jäädavalt elimineerinud, võin kahjurõõmsalt naeru kihistades jätkata oma nutitelefoni näppimist. Palju puhtam ja kuivem tunne igatahes.