LEGOdest ehitatud lauaarvuti? Jah, palun.

#lauaarvuti #Lego
1 min lugemine

Kõik, kes on sündinud 80ndate lõpus ja hiljem või sattunud olema nende vanemad teavad, mis on legod. Kui eelmise aastatuhande viimase kümnendi kõige ihaldusväärsemad mänguasjad, legod, olid üsna lihtsad ja realistlikud, siis mängutootja on ajaga sammu pidanud.

 

Mingi hetkel, kui legod hakkasid olema pigem kokkupandavad Transformersid ja keerukate mehhanismidega masinavärgid, tundus, et lego pole enam see. Ometi on ajaga kaasas käimine osunud neile edukaks. Uued lapsed tahavad uusi mänguasju. Aga mitte sellest ei tahtnud ma täna rääkida.

 

 

Uudis on hoopis video, mille LEGO postitas oma Instagrami kontole ja millelt on näha, kuidas lauaarvuti korpus on tehtud klotsidest. PC korpuse, mis on inspiratsiooni saanud Halloweenist, ehitusel kasutati üle 20 tuhande legoklotsi ja see näeb välja nagu kummituslossi sisemus, mille torustikus voolab mutantroheline vedelik ja jahutusvedeliku mahutis hulbib ämblik. Ning see on kõigest korpuse sisemus, mille sulgedes on tegu enam isegi mitte arvutikorpust meenutava kasti, vaid õõvastava majaga, mille akendest paistavad LED-tuled ja ventilaatorid.

Mõned päevad hiljem postitas LEGO pildiseeria, kus näeb “maja” erinevate nurkade alt.

 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.